|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۹۴

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه باید باور داشت که قانون حاکم است و هر آنچه قانون مقرر می دارد همان باید اجرا شود، گفت: همه به نتیجه انتخابات تمکین کنند.

به گزارش امید نیوزعباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود نوشت: انتخابات با همه شور و حال خود وقتی تمام می شود، تازه حرف و حدیثهای مختلف در باره اینکه چرا یکی برنده شد و دیگری بازنده شروع می شود و طرفین هم از انبوهی از علل و عوامل و دلایل برنده شدن و بازنده شدن سخن می گویند، الا آنچه باید گفته شود.
وی افزود: در این میان، آنهایی که به هر دلیل رای ندارند، علاوه بر این نکته، مرتب نهادهای دست اندرکار انتخابات را خطاب قرار داده که چرا غفلت کردید، چرا کوتاهی کردید، چرا تخلفات را رسیدگی نکردید، و دیگر چراهایی که خیلی هم دقیق نیست.
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: اما انتظار مشروع این است که اولا همه به نتیجه انتخابات تمکین کنند، و ثانیا اجازه دهند مراجع نظارتی رسیدگی کنند و قبل از رسیدگی آنها، پیش داوری نکنند.
کدخدایی اضافه کرد: اکنون باید باور داشت که قانون حاکم است و هر آنچه قانون مقرر می دارد همان باید اجرا شود، فارغ از اینکه چه کسی برنده است و چه کسی بازنده! اگر چه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در همه انتخابات مردم برنده هستند و لاغیر.

ارسال نظر