|
|
کدخبر: ۱۸۱۵۳۶

نتانیاهو :

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با ابراز رضایت دوباره از خروج رئیس‌جمهور آمریکا از برجام، از کشور‌های اروپایی خواست حمایت مالی خود را از ایران متوقف کنند.

به گزارش امیدنیوز ،

بنیامین نتانیاهو، ­نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ابراز رضایت دوباره از خروج رئیس جمهور آمریکا از برجام، از کشور‌های اروپایی خواست حمایت مالی خود را از ایران متوقف کنند.

نتانیاهو در مراسمی که سفارت آمریکا روز سه‌شنبه در قدس اشغالی برگزار کرد، مدعی شد: «من به سران کشور‌های اروپایی می‌گویم حمایت مالی از رژیم ایران را که حامی مالی تروریسم است متوقف کنید! این خواسته رئیس جمهور دونالد ترامپ نیز هست، اما او از محدوده سخن فراتر رفت و از توافقنامه هسته‌ای با ایران خارج شد و ما از استقلال و قدرتمندی آمریکا و ائتلاف آمریکا با اسرائیل استقبال می‌کنیم و خوشحال هستیم.»

او افزود: «من به عنوان نخست‌وزیر اسرائیل با اطمینان می‌توانم به شما بگویم دوستی هیچ از یک کشور‌های جهان با یکدیگر مانند دوستی آمریکا و اسرائیل نیست و آمریکا هیچ دوستی بهتر از اسرائیل ندارد. باید پرسید چه چیزی باعث شده است چنین دوستی مستحکمی صورت گیرد؟ پاسخ این است که ما ارزش‌های مشترک داریم که عبارت است از آزادی و دموکراسی(!)»

 

ارسال نظر