|
|
کدخبر: ۱۸۲۹۳۱

انتشار سندی مبنی بر غیرقانونی بودن سفر یکی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به کشور لهستان طی روزهای گذشته انتقاداتی را در فضای مجازی به دنبال داشته و واکنش‌های مختلفی را به همراه داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، انتشار سندی درباره غیرقانونی بودن سفر یکی از اعضای شورای شهر اصفهان به کشور لهستان که در خرداد امسال صورت گرفته بود، انتقادات مختلفی را به دنبال داشته است.

حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره سفر یکی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان(مقدری) به لهستان اظهار داشت: واقعیت این است که اگر در کشور هر مسئولی بخواهد هر کاری که خواست انجام دهد، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

وی افزود: درباره سفرهای خارجی مراجعاتی از طرف مردم اصفهان داشتم که درخواست داشتند لزوم انجام این سفرها در وضعیت کنونی بررسی شود و من نیز در این زمینه مطالبه مردم را مطرح می‌کنم.

تهران| اعضای شورای شهر از استیضاح شهرداران در ماه‌های پایانی سال خودداری کنند

سبک بازی در شورای شهر اهواز؛ منچ یا شطرنج؟

«چهره شیراز» به صحن شورا رفت؛ انتقاد اعضای شورای شهر از ساخت‌وسازهای غیرمجاز

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اهداف و دستاورهای این سفرها برای مردم اصفهان مشخص و ملموس نیست، ادامه داد: کارهای فرهنگی بسیاری در شهر اصفهان باقی مانده که باید انجام شود و به جای این سفرها باید به این امور رسیدگی صورت گیرد.

وی با اشاره به ابزارهای قانونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به این موضوع گفت: در این زمینه مطالبه مردم را مطرح می‌کنیم و نهادهای ذی‌ربط مانند سازمان بازرسی کل کشور باید به این موضوع رسیدگی کنند.

سالک درباره ارزش‌یابی‌اش از عملکرد شورای پنجم شهر اصفهان اضافه کرد: هم‌اکنون درباره این موضوع پاسخی ندارم چون باید گزارشی از عملکرد شورا به دستمان برسد تا بتوانیم در این خصوص اظهارنظر کنیم.

 

ارسال نظر