|
|
کدخبر: ۱۸۳۸۷۶

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: دولت و مجلس یازدهم با تعامل و همکاری با یکدیگر تحقق مطالبات معیشتی مردم را دنبال کنند.

کاظم انبارلویی، با بیان اینکه اصلی‌ترین وظیفه مجلس آینده تحقق مطالبات معیشتی مردم و عمل به وعده‌های محقق نشده مجلس دهم و دولت فعلی است، اظهار کرد: احزاب و گروه‌هایی که به مجلس یازدهم راه یافته‌اند در حال تهیه برنامه های خود مخصوصا در حوزه اقتصادی هستند تا با ورود به مجلس یازدهم، طرح‌های خود برای تحقق مطالبات معیشتی مردم را ارائه کنند.

وی با بیان اینکه تقابل دولت و مجلس برای مردم نان و آب نمی‌شود، ادامه داد: تحقق مطالبات معیشتی مردم با تعامل مثبت دولت و مجلس امکان پذیر است. مجلس آینده هم با دولت برای تحقق این مطالبات همکاری می‌کند. اینگونه نیست که مجلس یازدهم چوب لای چرخ دولت بگذارد بلکه دنبال تعامل مثبت است. مجلس یازدهم با دولت همراه تر از مجلس دهم در زمینه پاسخ به مطالبات معیشتی مردم خواهد بود. با رعایت ادب، گفت و گو و تعامل و همچنین داشتن برنامه و تئوری می توان برای حل مشکلات معیشتی مردم قدم های خوبی برداشت.

این فعال سیاسی با بیان اینکه نیت خوبی از سوی دولت برای همکاری با مجلس یازدهم وجود دارد، تصریح کرد: برخی در نقد دولت افراط کرده‌اند. دولت در حد توان خود تلاش کرده است و اگر جایی موفق نبوده به این معنا نیست که نخواسته است موفق شود. باید برای حل مشکلات معیشتی به دولت کمک کرد تا از این راه سرمایه اجتماعی نظام افزایش یابد.

انبارلویی در پایان درباره امکان تحقق شعار انتخاباتی اصولگرایان یعنی نجات اقتصاد ایران، گفت: من به آینده خوش بین هستم و امید دارم که این شعار محقق شود چون نیت نمایندگان مجلس یازدهم برای خدمت به مردم خالص است. فضای همکاری از سوی دولت نیز دیده می شود. در گام دوم انقلاب حتما باید وحدت ملی و همگرایی قوا را شاهد باشیم و مجلس کانون ظهور چنین سیاستی است.

 

ارسال نظر