|
|
کدخبر: ۱۹۳۵

حق‌شناس:

عضو شورای مرکزی اعتماد ملی با اعلام خبر آغاز فعالیت مجدد این حزب، گفت: قرار بر این شده تا پایان سال جلسات به صورت فصلی برگزار شود و جلسه تابستان نیز در شهریورماه برگزار خواهد شد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اعلام خبر آغاز فعالیت مجدد حزب اعتماد ملی اظهار داشت: شورای مرکزی حزب اعتماد ملی یک بار بعد از انتخابات تشکیل جلسه داد و چندین مطلب را مورد بحثو چند مصوبه هم داشت.

وی در خصوص مصوبات این جلسه تصریح کرد: اولین مطلب بیان شده در جلسه حزب، اظهار خرسندی از حضور یکپارچه مردم در انتخابات ریاست جمهوری۹۲ و اعلام حمایت از رئیس‌جمهور منتخب و نگاه اصلاح‌طلبی وی و تاکید بر تحقق خواسته‌های مردم و وعده‌های انتخاباتی و برنامه‌های رئیس‌جمهور منتخب در دوران ریاست جمهوری یازدهم بود.

عضو شورای مرکزی اعتماد ملی ادامه داد: مصوبه دوم جلسه، این بود که شورای مرکزی حزب در سال ۹۲ حداقل به صورت فصلی جلسات خود را برگزار کند، بر همین اساس مقرر شد که دومین جلسه شورای مرکزی را در شهریور ماه برگزار کنیم.

حق‌شناس همچنین خاطر نشان کرد: سومین مصوبه این بود که اگر آقای روحانی تمایل داشته باشد، حزب این امکان را به اعضای خودش می‌دهد که با رئیس‌جهمور همکاری کنند و حزب رسماً آمادگی خود را برای همکاری‌های لازم با دولت جدید اعلام می‌کند.

وی اضافه کرد: آخرین مصوبه نیز این بود که شورای مرکزی جلسات خود را به دفتر سیاسی حزب محول کند و دفتر سیاسی با هماهنگی قائم مقام حزب بتواند در غیاب شورای مرکزی، تصمیم‌گیری و امور را دنبال کند.

عضو شورای مرکزی اعتماد ملی در پاسخ به این سوال که آیا قصد ندارید با تشکیل شورایی عمومی، شورای مرکزی جدیدی را انتخاب کنید، گفت: خیر، همان شورای مرکزی قدیم کارها را دنبال می‌کند و همین شورا پابرجاست و تا پایان سال جلسات فصلی را ادامه می‌دهد.

حق‌شناس با بیان اینکه شورای مرکزی تا پایان سال جلسات فصلی را برگزار خواهد کرد، اظهار داشت: البته قرار شد جلسات غیرفصلی را دفتر سیاسی حزب با نظر قائم‌مقام حزب یعنی آقای منتجب‌نیا برگزار و بتوانیم مسائل را مورد بحثقرار دهیم؛ در صورتی هم که تصمیمی گرفته شد، با تایید قائم مقام حزب آن تصمیم اجرایی شود.

ارسال نظر