|
|
کدخبر: ۲۴۲۴

یک منبع آگاه گفت: مجلس هیچ برنامه‌ای برای دعوت از محمد خاتمی در مراسم تحلیف حجت‌الاسلام روحانی ندارد و این تصمیم قطعی است.

به گزارشامیدنیوز، یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس با اشاره به عدم موضع‌گیری شفاف محمد خاتمی در فتنه ۸۸ و برائت نجستن از فتنه‌گران اظهار داشت: در روزهای اخیر برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب از خاتمی به عنوان مهمان ویژه مراسم تحلیف حجت‌الاسلام روحانی نام برده‌اند در حالی که مجلس هیچ‌ برنامه‌ای در این زمینه ندارد.

وی افزود: تاکنون از سوی مجلس هیچ دعوتی از خاتمی برای حضور در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب صورت نگرفته و به هیچ وجه قرار هم نیست که دعوتی صورت گیرد و این تصمیم مجلس تغییر ناپذیر است.

این منبع آگاه با اشاره به حضور روحانی در ضیافت افطاری مجلس در روز یکشنبه ۲۳ تیر ماه، گفت: همراهان آقای روحانی در این روز از چهره‌های معتدل و میانه رو و همچنین اطرافیان وی بودند و قطعاً در مراسم تحلیف نیز همراهان او از میان این چهره‌ها خواهند بود.

وی در پایان تصریح کرد: طبق قانون در مراسم تحلیف رئیس جمهور، مقامات و مسئولانی که دارای مناصب حکومتی و اجرایی هستند، شرکت خواهند کرد و برنامه‌ای برای دعوت از افرادی که در زمان فتنه مواضع مشخصی نداشتند، نداریم.

ارسال نظر