|
|
کدخبر: ۲۴۹۵

نایب رئیس کمیسیون بودجه مجلس:

نایب رئیس کمیسیون بودجه مجلس گفت: گمانه‌زنی در مورد انتخاب مسئولان و وزرا کار بدی نیست اما برخی اوقات وقتی بی‌هدف باشد خود موجب انحراف می‌شود.

به گزارشامیدنیوز، غلامرضا تاج‌گردون در گفت‌وگو با فارس و در پاسخ به این سؤال که آیا شما با گمانه‌زنی‌های رایج در مورد انتخاب مسئولان و وزرا موافقید، اظهار کرد: گمانه‌زنی یک پایه برای انتخاب مسئولان است و همیشه وجود داشته است و چیز بدی هم نیست.

نایب رئیس کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با اصل گمانه‌زنی کسی مخالف نیست برای مثال اگر بخواهیم بازخورد نظر جامعه را در مورد یک انتخاب بهتر بدانیم، نیاز به گمانه‌زنی هست که البته نوع مثبت آن مد نظر است.

تاج‌گردون گمانه‌زنی بی‌هدف و بدون اساس را موجب انحراف دانست و گفت: وقتی بخواهیم برای جا انداختن کسی بدون هدف به خصوص در رسانه‌ها این کار را انجام دهیم منجر به ایجاد توقع می‌شود که انحراف ایجاد می‌کند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی یکی از معایب گمانه‌زنی بی‌هدف را وارد شدن آسیب به افراد دانست و گفت: در گمانه‌زنی منطقی هیچ‌گاه چنین اتفاقی نمی‌افتد اما در نوع دیگر آن پس از این‌که جایگاه مورد نظر در گمانه‌زنی را به دست نیاورد جایگاه شخص آسیب‌پذیر خواهد شد.

ارسال نظر

پربیننده ترین