|
|
کدخبر: ۲۵۳۶

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تلاش برای مأیوس کردن " مردمِ امیدوار به انتخابات " را گناهی نابخشودنی، دینی و ملی دانست و تأکید کرد: خداوند قلوب مردم را متوجه کرد و با شعور و احساس مسئولیت در بدترین شرایط به میدان آمدند و باید از این موقعیت استفاده کنیم و نباید امید مردم از انتخابات ناامید شود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار مسئولان و کارکنان سطوح مختلف مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به کینه‌ورزی‌های سیاسی دشمنان علیه انقلاب اسلامی و دوگانگی رفتار و گفتار آنان در مواجهه با مردم ایران گفت: انتظار نبود که در شرایط جدید پس از انتخابات، خارج از عرف دیپلماتیک این‌گونه رفتار کنند.

وی با برشمردن راه‌های برون‌رفت کشور از تنگناهای خودساخته و محدودیت‌های دشمنان، همدلی و همراهی مردم را مهمترین سرمایه انقلاب خواند و افزود: تا به حال با این سرمایه جلو آمده‌ایم و بعد از این نیز با تقویت آن به سوی اهداف متعالی انقلاب، امام و شهدا حرکت می‌کنیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نتیجه انتخابات ۲۴ خرداد نیز گفت: منافع هیچ باند، حزب و فردی نمی‌تواند موازی منافع انقلاب باشد، اما برخی این مصلحت اقوی را ندیده می‌گیرند.

هاشمی رفسنجانی همچنین، فضای امید و آرامش جامعه را ستود و افزود: ان‌شاءالله پس از ماه مبارک رمضان که بهترین فرصت برای سازندگی روحی فردی و اجتماعی است، با قلبی روشن و پرونده‌ای پاک در درگاه الهی و تجدید نفس سیاسی، کارها را با محوریت گشودن گره‌ها از مشکلات مردم آغاز می‌کنیم.

وی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، میلاد دومین امام شیعیان را تبریک گفت و تأکید کرد: باید هوشمندی این امام همام در عبور دادن جامعه اسلامی از گردنه خطرناک دشمنان راهنمای سیاسی ما باشد.

بر اساس این گزارش، در این دیدار که دبیر، معاونین، مدیران و کارکنان دفتر، دبیرخانه و مرکز تحقیقات استراتژیک حضور داشتند، پس از سخنرانی و اقامه نماز جماعت مغرب و عشا به امامت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، افطار در فضایی صمیمی صرف شد.

ارسال نظر