|
|
کدخبر: ۴۶۵۲۴

مطهری در واکنش به سخنان روز گذشته عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما که اظهارات اخیر مطهری مبنی بر عدم اختصاص وقت به موسوی و کروبی برای پاسخگویی را تکذیب کرده بود، جوابیه‌ای به رئیس رسانه ملی نوشت.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، علی مطهری که از رئیس رسانه ملی به دلیل عدم اختصاص وقت به موسوی و کروبی برای پاسخگویی انتقاد کرده بود، در واکنش به سخنان روز گذشته عزت اللهضرغامیرئیس سازمان صداوسیما که این اظهارات مطهری را تکذیب و تاکید کرده بود رسانه ملی بلافاصله پس از انتخابات به سران فتنه برای پاسخگویی زمان داد اما خودشان نپذیرفتند، جوابیه ای را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد.

به گزارش فارس، عزت الله ضرغامی روز گذشته درباره اظهارات اخیر علی مطهری که سخنان وی را در مورد وقت دادن به سران فتنه در رسانه ملی تکذیب کرده بود، گفت: این موضوع گذشته است؛ من همان زمان اعلام کردم که ما از نامزدهای معترض درخواست کردیم که بیایند اگر مطلبی دارند بیان کنند و با دیگران مناظره داشته باشند اما متاسفانه نه آمدند و نه علاقمند بودند با دیگری صحبت کنند. معترضان علاقمند بودند که به صورت یکطرفه و به صورت بیانیه در رسانه ملی صحبت کنند که این به هیچ عنوان سابقه نداشته است. ما در یکی دو روز اول درخواست حضور در رسانه ملی را به آنها داده بودیم.

متن کامل جوابیه علی مطهری به عزت الله ضرغامی در ادامه می آید:

«بسم تعالی

در خبری که در روز ۱۹/۸ / ۹۲ تحت عنوان «پاسخ قاطع ضرغامی به مطهری» بر روی خروجی آن خبرگزاری قرار داده شد، از قول جناب آقای ضرغامی آمده است: «ما در یکی دو روز اول(بعد از انتخابات سال۸۸) درخواست حضور در رسانه ملی را به آنها(آقایان موسوی وکروبی) داده بودیم اما آنها متاسفانه نه آمدند ونه علاقه مند بودند با دیگری صحبت کنند.»

به عرض می رساند که این سخن آقای ضرغامی نافی سخن اینجانب نیست زیرا صحبت این بنده در مصاحبه اخیر با آن خبرگزاری محترم این بود که از همان روز انتخابات فرصت اظهار نظر به معترضان داده نشد و فضا بسته شد. سخن در حضور در رسانه ملی به صورت برنامه ضبط شده نبود که سخن آقای ضرغامی ناقض سخن اینجانب باشد. سخن در این بود که از همان ابتدا فرصتی که آقایان موسوی و کروبی بتوانند به طور مستقیم و زنده حرف خود را با مردم بزنند به آنها داده نشد و طبیعی است که آنها پیشنهاد ضبط صحبت ها و سپس پخش آن مطابق سلیقه صدا و سیما را رد کرده و شرط برنامه زنده را مطرح کرده باشند.

مستدعی است این توضیح بر روی خروجی آن خبرگزاری قرار گیرد. فرصت را مغتنم شمرده از خبرگزاری فارس به خاطر حفظ امانت و درج مصاحبه مفصل اخیر اینجانب بدون کم وکاست، تشکر می کنم.

با احترام

علی مطهری»

ارسال نظر