|
|
کدخبر: ۶۲۴۲۵

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رأفت بیش از حد اسلامی باعثسوءاستفاده افرادی مثل خاتمی شده و به جای اینکه نظام از آنها طلبکار باشد، آنها طلبکار شده‌اند.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات محمدرضا خاتمی مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان از طلبشان در سال ۸۸ گذشته‌اند، گفت: جالب است عده‌ای آمده‌اند مملکت را برای بیگانگان به حراج گذاشته و با استارت کودتای مخملی و فتنه ۸۸ در جهت منافع غرب و آمریکا حرکت کرده‌اند و امروز از ملت و نظام جمهوری اسلامی طلبکار هستند و خود را متوقع می‌دانند.

وی تصریح کرد: برای فضای گستاخانه‌ای که برای امثال خاتمی به وجود آمده متأسفم. رأفت بیش از حد اسلامی باعثسوءاستفاده این افراد شده است و به جای اینکه نظام از آنها طلبکار باشد، آنها طلبکار شده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس، با اشاره به اینکه قوه قضائیه قاطعیت لازم را در قبال متهمین فتنه ۸۸ اعمال نکرده است، اظهار داشت: حتی اگر قوه قضائیه هم با این افراد برخورد نکند آنها باید در پیشگاه خداوند پاسخگوی خون جوانان شهید بسیجی در فتنه۸۸ باشند.

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی در خصوص این ادعای خاتمی که مشی دولت یازدهم را مشی اصلاح‌طلبی عنوان کرده، افزود: آقای روحانی باید شخصاً به اظهارات افرادی مثل خاتمی پاسخگو باشد.

محمدرضا خاتمی در گفت‌وگو با یک روزنامه اصلاح طلب، مدعی شده که انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور، پیروزی اصلاح‌طلبان است.

وی گفته است: «اصلاح‌طلبان در حوادث۸۸ از حق خود گذشتند و مردم هم پاداش طلب اصلاح‌طلبان را در ۲۴ خرداد دادند.»

خاتمیهمچنین انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ را شبیه ۲ خرداد ۷۶ دانسته و مدعی شده است که «صحبت‌ها و برنامه‌ها و مواضعی که آقای روحانی گرفته، در عمل نشان می داد که برنامه، برنامه‌ای اصلاح طلبانه است.»

ارسال نظر