|
|
کدخبر: ۷۶

جمعی از اقشار مختلف مردم صبح امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز با جمعی از اقشار مختلف مردم دیدار کردند. مهمترین محورهای بیانات ایشان به شرح ذیل است: ** بحمدلله روال انتخابات تا امروز روال خوبی بوده و یکی از نقاط برجسته این است که گفتمان مردم، گفتمان قانون‌گرایی است؛ مردم در سال ۸۸ از عدم تبعیت و لگد زدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند‬.

** بنده اصرارم بر حضور حداکثری ملت در انتخابات بخاطر این است که حضور قدرتمندانه ملت ایران باعثمی‌شود که دشمن مایوس شود و فشار را کم کند و راه دیگری را دنبال کند. ‬

** برخی رفتارها دشمن را امیدوار می‌کند؛ وقتی دشمن امیدوار شد، به فشار خود می‌افزاید.

** اصرار بنده بر حضور حداکثری ملت در انتخابات به خاطر این است که حضور قدرتمندانه ملت ایران باعثمی شود که دشمن مایوس شود و فشار را کم کند و راه دیگری را دنبال کند.

** کار صداوسیما در انتخابات، تهمت زنندگانی که می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت زده کرد البته بنده در زمینه آن مسائلی که آقایان مطرح کردند، مطالبی دارم که بعدا خواهم گفت.

** توصیه اول من حضور پرشور پای صندوق رأی است، ممکن است کسی بدلیلی نخواهد از نظام اسلامی حمایت کند، اما از کشورشان که می‌خواهند حمایت کنند بنابراین آنها نیز باید باید پای صندوق‌ بیایند؛ هرکس که انتخاب شد اگر دارای رای سدید و محکم باشد، بهتر می‌تواند مقابل دشمنان و معارضین بایستد.

** در راه عزت و پیشرفت ایران، توکل به خدا اهمیت ویژه ای دارد؛ عده‌ای غافلند و در محاسباتشان کانه توکل بخدا جایی ندارد؛ این محاسبات مادی را مستکبران عالم بهتر از شما می‌کنند اما هر روز عقب می‌روند.

** در انتخابات امسال شور و هیجان هست ولی بد دهنی و بی ادبی نیست، این خیلی باارزش است و نشان می‌دهد در این ۴سال خیلی پیشرفت داشته‌ایم؛ خدا را بر این پیشرفت و سایر پیشرفت‌های کشور شکر می‌کنم؛ همه باید بیایند و حضور خود را اثبات کنند

**سال ۸۸ نیز شور و هیجان بود اما همراه با ناسزا و فضیحت؛ عده‌ای در خیابان‌های تهران علیه این و آن شعار می‌دادند.

** دشمنان حاضر نیستند با وسائل تبلیغاتی خود به پیشرفت‌های بزرگ ملت ایران اعتراف کنند.

** پیشرفت‌های ایران سال۹۲ در علم، سیاست، تسلط بر حوادثمنطقه، تاثیر بر حوادثجهان کجا و وضعیت ایران در سال ۵۷ کجا.

** در عرصه بین‌المللی هرچه ضعف و عقب نشینی نشان داده شود، دشمن جلو می‌آید و جری‌تر می‌شود؛ ما این را تجریه کردیم و به خیال مصلحتی قبول کردیم اما او پا روی حرفش گذاشت و جلو آمد.

** در مقابل دشمن باید با اراده قوی، عزت و اعتماد به ملت، توکل و حسن ظن به وعده‌های الهی راه را انتخاب کرد؛ باید با نگاه صحیح، عاقلانه و مدبرانه پیش رفت که خدای متعال به چنین کاری برکت و توفیق می‌دهد.

** حماسه سیاسی در کشور شروع شده و روز جمعه به نقطه اوج خود خواهد رسید؛ انتخابات امسال رنگ و بوی دیگری دارد و همه دنیا اعم از دشمنان و دوستان ملت ایران به ان چشم دوخته‌اند.

** علت اینکه گاهش دشمن در عرصه‌ها و از زوایای مختلف تعرض و تجاوزی به پیشرفت‌های کشور می‌کند، این است که کسانی به او چراغ سبز می‌دهند و دشمن را امیدوار می‌کنند.

** در مناظرات تریبون داده شد انهم نه به یک گرایش بلکه به ۸ گرایش؛ نامزدها راحت و آزاد آرا و تحلیل‌های گوناگون خود را بیان کردند و از نظر خود، جریانی را محکوم و جریانی را اثبات کردند.

** دشمنان پول‌ها خرج کردند، سیاست‌ها به کار بستند، به قول خودشان اتاق‌های فکر تشکیل دادند تا ملت را از نظام جدا کنند. ملت در جلوی چشم همه مردم دنیا با حضور در پای صندوق‌های رای استحکام خود را با نظام ثابت می کند.

** حماسه سیاسی با امید و توکل به خدا و همت ملت عزیز ایران به معنای واقعی تحقق خواهد یافت و یک نمایش قدرت هم برای ملت ایران و هم برای استحکام نظام در مقابل چشم دشمنان خواهد بود.

ارسال نظر