|
|
کدخبر: ۱۸۱۳۲۷

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس با اشاره به کوتاهی و قصور برخی از مدیران در جریان زلزله گفت: نمایندگان استان کرمانشاه با کوتاهی برخی از مدیران در مناطق زلزله‌زده برخورد می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سرپل‌ذهاب ، فرهاد تجری امروز در آئین افتتاح 500 واحد مددجویی در مناطق زلزله‌زده استان اظهار داشت: بسیاری از بخش‌هایی که باید در مناطق زلزله‌زده خدمت‌رسانی می‌کردند وارد عرصه نشدند و مردم این کوتاهی و قصور بسیاری از مسئولان را فراموش نمی‌کنند.

وی عنوان کرد: برخی نتوانستند به‌درستی انجام وظیفه کنند و در حق مناطق زلزله‌زده کم‌لطفی کردند و نمایندگان مجلس در صورت لازم با این کوتاهی‌ها برخورد می‌کنند.

تجری گفت: میزان خساراتی که در روزهای نخست زلزله برآورد شد محدود بود اما اکنون با افزایش گرانی و افزایش قیمت مصالح ساختمانی انتظار می‌رود از دولت کمک‌هایی دریافت شود که بازسازی مناطق زلزله‌زده به سرعت ادامه پیدا کند.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس بیان کرد: در جریان زلزله حقوق چند ماهه به مددجویان زلزله‌زده پرداخت و عیدی مناطق زلزله‌زده نیز چند برابر مناطق دیگر پرداخت شد.

ارسال نظر