|
|
کدخبر: ۱۸۲۵۱۰

اما امروز در بزرگترین اسپویلی که تا به الان از فیلم منتشر شده است، باید به شما بگوییم که شخصیت‌های از بین رفته‌ی دنیای سینماتیک مارول، در Avengers 4 «انتقام جویان ۴» باز می‌گردند اما احتمالا نه به شکلی که شما فکر می‌کنید!

سینما گیمفا: کسانی که سری فیلم‌های دنیای سینماتیک مارول و به خصوص فرانچایز پرطرفدار Avengers «انتقام جویان» را دنبال می‌کنند، حتما می‌دانند که چهارمین فیلم از این سری، آنچنان در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته که حتی عنوانی رسمی هم برای آن در نظر گرفته نشده است.

بزرگترین اسپویل از «انتقام جویان ۴» منتشر شد!

اما امروز در بزرگترین اسپویلی که تا به الان از فیلم منتشر شده است، باید به شما بگوییم که شخصیت‌های از بین رفته‌ی دنیای سینماتیک مارول، در Avengers 4 «انتقام جویان ۴» باز می‌گردند اما احتمالا نه به شکلی که شما فکر می‌کنید!

توجه: ادامه‌ی متن حاوی اسپویل برای فیلم «انتقام جویان ۴» است.

فرانک گریلو (Frank Grillo) ستاره‌ی فیلم Captain America: The Winter Solider «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» و فیلم Civil War «جنگ داخلی»، اخیرا در برنامه‌ی UFC Unfiltered حضور داشته است و خاطر نشان کرد که شخصیت او در دنیای سینماتیک مارول: یعنی کراس بون (Crossbones) یا همان براک راملو (Brock Rumlow)، در «انتقام جویان ۴» باز خواهد گشت. با این حال، قبل از اینکه احیانا شما فکر کنید کراس‌بون پس از "بِشکن" تانوس از بین رفته است، باید بگوییم که گریلو اذعان کرد بازگشت او درواقع بخشی از قسمت فلش‌بک در فیلم است:

فرانک گریلو: او (کراس‌بون) در فیلم بعدی «انتقام جویان» حضور خواهد داشت. اما این یک فلش‌بک خواهد بود. بله من اجازه دارم تا هر چی می‌خوام بگم چون دیگه در هیچ کدام از فیلم‌های مارول بازی نمی‌کنم.
جیم نورتون: چرا بازی نمی‌کنی؟
فرانک: چون من 117 سالمه!

اگر نقطه نظرهای عنوان شده و شایعات مطرح شده برای «انتقام جویان ۴» تا امروز را کنار هم بگذارید، این روش عجیب و غریب بازگرداندن کراس‌بون به صحنه، آنقدرها هم عجیب به نظر نمی‌رسد. این فیلم از ابتدا یک داستان علمی تخیلی را دنبال می‌کرد و به نظر می‌رسد قرار است تا با "سفر در زمان"، پس از کار وحشتناکی که تانوس با دنیا کرد، شانس بازگشت به زندگی را به شخصیت‌های دنیای سنماتیک مارول بدهد.

عکس‌های منتشر شده از «انتقام جویان ۴» احتمال بازگشت به زمان "نبرد نیویورک" و اتفاقات Ant-Man «مرد مورچه‌ای» را پر رنگ می‌کند اما این اولین چیزی است که ما در مورد بازگشت به اتفاقات فیلم‌های «کاپیتان آمریکا» می‌شنویم. بدون دانستن اطلاعات بیشتر، گفتن اینکه فرانک گریلو قرار است از «سرباز زمستان» برگردد یا چیزی که از او در «جنگ داخلی» دیدیم، سخت است. با این حال، این جملاتی که گریلو گفت، سفر در زمان را بعنوان بخش مهمی از داستان تلقی می‌کند.

اما خلاصه‌ی منتشر شده از فیلم را در زیر آورده‌ایم تا شاید به درد بخور باشد!:

نقطه‌ی اوجِ 22 فیلم به هم مرتبط یعنی چهارمین فیلم از سری «انتقام جویان»، مخاطبان را به نقطه‌ی عطف این داستان حماسی می‌برد. قهرمانان دوست داشتنیِ ما، به درستی می‌دانند که این حقیقت عوض‌شدنی است و باید قربانی بدهند تا جلوی آنرا بگیرند.

شایان ذکر است فیلم‌های Avengers: Infinity War «انتقام جویان: نبرد ابدیت» و Ant-Man and the Wasp «مرد مورچه‌ای و زنبور عسل» اکنون به صورت بلوری و دی-وی-دی برای دانلود در دسترس هستند. فیلم‌های بعدی دنیای سینماتیک مارول: Captain Marvel «کاپیتان مارول» که در هشتم مارس (۱۷ اسفند) اکران ‌می‌شود، Avengers 4 «انتقام جویان ۴» که در 3 مه 2019 (۱۳ اردیبهشت ۹۸) منتشر می‌گردد و Spider-Man: Far From Home «مرد عنکبوتی: دور از خانه» که در 5 ژوئیه‌ی 2019 (۱۳ تیر ۹۸) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود، هستند.

ارسال نظر