|
|
کدخبر: ۱۸۴۳۸۱

آریان، پسر شاهرخ خان ستاره بالیوود، از زندان آزاد شد

آریان پس از حمله اداره کنترل مواد مخدر به یک کشتی در اوایل اکتبر حرکت کند، بازداشت شد.

آریان خان، پسر شاهرخ خان، فوق ستاره بالیوود، پس از دستگیری او در جریان یک کشتی کروز مواد مخدر در پرونده ای که هند را درگیر کرده بود، از زندانی در بمبئی آزاد شد.

آریان، 23 ساله، پسر ارشد بازیگر لقب «پادشاه بالیوود»، اوایل این ماه به همراه 19 نفر دیگر پس از حمله اداره کنترل مواد مخدر به کشتی‌ای که قرار بود از بمبئی به گوا حرکت کند ، بازداشت شد. او روز پنجشنبه به همراه دو نفر دیگر توسط دادگاه عالی بمبئی در چهارمین تلاش خود به وثیقه داده شد. او روز شنبه پس از 22 روز پشت میله های زندان آزاد شد.

این پرونده در سرتاسر هند در سرفصل‌های خبری قرار گرفت و بر صفحات اول تسلط یافت و در کانال‌های خبری بدون وقفه پوشش خبری دریافت کرد. برخی ادعا کرده اند که آریایی، مسلمان، قربانی آزار و اذیت مذهبی در کشوری است که توسط یک حزب ناسیونالیست هندو اداره می شود.

شبکه های اجتماعی مملو از پیام های حمایت از خانواده است و بسیاری این دستگیری را شکار جادوگر می دانند. طرفداران و رسانه ها روز شنبه در خارج از محل سکونت خود جمع شدند در حالی که این خانواده از سوی چندین نفر از A-listers بالیوود نیز حمایت شده است.

افسری که این پرونده را بررسی می کند، سامیر وانخده، با تحقیقات داخلی در اداره مواد مخدر و دیگری توسط پلیس بمبئی به دلیل اتهامات رشوه و اخاذی مرتبط با این پرونده مواجه است. اداره کنترل مواد مخدر ادعا کرده است که آریان یک مصرف کننده و تامین کننده منظم مواد مخدر است، در حالی که همچنین گفته است که تحقیقات آنها ارتباط بین المللی مواد مخدر را نشان داده و چت های واتس اپ مربوط به مواد مخدر را در تلفن او پیدا کرده است.

این پرونده پرمخاطب یک سال پس از خودکشی بازیگر بالیوودی سوشانت سینگ راجپوت و دستگیری دوست دختر سابقش، بازیگر رئا چاکرابورتی، به اتهام خریدن مواد مخدر برای او اتفاق می‌افتد. دستگیری او باعث شد تا تحقیقات گسترده تری در مورد مصرف مواد مخدر در بالیوود انجام شود و دیپیکا پادوکن فوق ستاره و دیگران برای بازجویی به آنجا برده شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین