|
|
کدخبر: ۱۸۴۵۷۸

کتایون ریاحی: امیدوارم مردم هم مانند «زلیخا» در زندگی ایمان، امید و انتظار داشته باشند

بازیگر نقش زلیخا گفت، اگر شرایط درستی و فیلمنامه خوبی باشد کار خواهم کرد اما شرایط روز به روز سخت تر می شود.

کتایون ریاحی که پس از بازی در سریال «یوسف پیامبر(ع)» سال هاست که بنا به تمایل شخصی، از فضای فیلم سازی دور بوده است، می گوید که از شخصیت «زلیخا» چیزهای بسیاری آموخته است. همچنین خوشحال است، زلیخایی که او در دهه ۸۰ بازی کرده را امروز بسیاری از مردم جهان می شناسند و تاکید می کند که اگر شرایط درست و فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود باز هم کار خواهد کرد.

کتایون ریاحی با اشاره به نقشش در سریال «یوسف پیامبر (ع)» گفت: یکی از نکاتی که از زلیخا آموختم، ایمان، امید و انتظار است و اینکه هر لحظه برای هر چیزی آماده باشم. انقدر بالا و پایین زلیخا را در زندگی خودم و در نقش امتحان کردم که می دانم باید هر لحظه هر اتفاقی را باید انتظار کشید. امیدوارم مردم هم این امید و انتظار را در زندگی شخصی داشته باشند.

او با تایید اظهارات اخیرش در برخی رسانه ها مبنی بر تمایل دوباره به کار در پروژه های تصویری، در عین حال به دشواری ها پیش آمده ناشی از ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: بله، من اعلام کردم که اگر شرایط درستی و فیلمنامه خوبی باشد کار خواهم کرد اما شرایط روز به روز سخت تر می شود. از طرفی کم سانسور نداشتیم که حالا جایی به نام ساترا هم پدید آمده که جلوی کارها را در شبکه نمایش خانگی بگیرد. این در حالی است که دنیا، دنیای تکنولوژی است و مردم خردمندتر از آن هستند که متوجه سانسورها و پیچش ها نشوند و خودشان آنچه را می خواهند دنبال خواهند کرد.

همچنین گفت: امیدوارم شرایط زندگی در ایران و جهان آنقدر عالی باشد که ما فقط دغدغه آن را داشته باشیم که فیلممان را بازی کنیم.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار