|
|
کدخبر: ۱۰۵۱۵۸

واکنش سایت ذوب‌ آهن به حرکت تیموریان؛

خطای شدید آندرانیک تیموریان در دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال تهران در دیدار دو تیم در جام حذفی به قیمت در خطر انداختن سلامت چشمان هافبک تیم ذوب آهن رقم خورد.

به گزارشامیدبه نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، علیرغم گذشت دو روز از دیدار تیم‌هایذوب آهنو استقلال تهران خطای غیرفنی آندرانیکتیموریانکه طی دو دیدار گذشته متاسفانه چهره خشنی از خود در اذهان بجا گذاشته است موجب آسیب دیدگی شدید چشم چپ سینا عشوری شده، آسیب‌دیدگی که به شدت چشم این بازیکن متعصب اصفهانی را با خطر روبرو ساخته است.

آنچه در هفته‌های پایانی لیگ برتر بعضا مشاهده می‌شود، کسب پیروزی به هر قیمتی است که بعضا می‌تواند به قیمت از دست رفتن سلامتی رقیبان در مستطیل سبز فوتبال شود که این موضوع به هیچ وجه پسندیده و قابل قبول نخواهد بود. رفتار خشن و غیر اخلاقی که با یک عذرخواهی ساده از ذهن‌ها پاک نخواهد شد.

نکته دیگر این است که با توجه به این اتفاق و به جای دلجویی، شوخی‌ها، انکارها و سرپوش‌ها جایگزین اخلاق حرفه‌ای می‌شود که این امر نیز از نگاه تیز بین مردم فهیم و ورزش‌دوست ایران عزیز به هیچ وجه دور نخواهد ماند.

بدون تردید جام‌ها و لیگ‌ها یکی پس از دیگری به اتمام خواهد رسید و آنچه باقی می‌ماند نام نیک و رفتار اخلاق‌مدارانه خواهد بود.

به گزارش فارس، دیدار دو تیم در مرحله یک چهارم جام حذفی برگزار شد که استقلال با برد یک بر صفر به نیمه نهایی صعود کرد.

ارسال نظر