|
|
کدخبر: ۱۰۵۲

رویانیان:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از پرداخت مابقی مطالبات نلو وینگادا، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه و دستیارش و تسویه حساب نهایی با آنها خبر داد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، محمد رویانیان در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص پرداخت کامل طلب نلو وینگادا توسط این باشگاه اظهار داشت: نلو وینگادا، سرمربی اسبق پرسپولیس به فیفا شکایت کرده و مدعی دریافت مطالباتی نزدیک به ۴۵۰ هزار دلار شده بود. در این راستا بخش حقوقی باشگاه پیگیری‌های لازم را انجام داد و ادعاهایی را مطرح کرد. در ادامه مذاکراتی نیز با خود وینگادا انجام و در نهایت مقرر شد ۳۵۰ هزار دلار به این مربی پرتغالی و دستیارش پرداخت کنیم.

وی ادامه داد: هفته گذشته اقدام به تهیه ۲۴۰ هزار دلار کرده و آن را به وینگادا و دستیارش پرداخت کردیم. به هواداران گفته بودیم که نگران این پرونده نباشند. بنده به رغم شرایط فعلی، با حساسیت و دقت هرچه بیشتر، این پرونده را پیگیری کرده و برای بستن آن، تلاش‌هایی کردم تا مشکلی برای پرسپولیس به وجود نیاید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: خوشبختانه ۱۱۰ هزار دلار باقی‌مانده نیز امروز با مساعدت و حمایت مالی دکتر طباطبایی، مدیریت شرکت سپنتا حامی پرسپولیس و همین طور هوادار پیشکسوت احمد یوسفی در خارج از کشور به حساب وینگادا واریز شد. بدین ترتیب مطالبات وینگادا را به طور کامل پرداخت کردیم و تسویه حساب نهایی با ایشان و دستیارش انجام شد.

ارسال نظر