|
|
کدخبر: ۱۰۶۱۳۳

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره موضع وزیر ورزش و جوانان درباره استقلال و پرسپولیس گفت: دکتر گودرزی حرف‌های سنگینی می‌زند که معانی‌اش در آینده معلوم می‌شود.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا، امیر عابدینی گفته وزیر ورزش و جوانان مبنی بر اینکه وزارت ورزش فعلا مسائل مهمتری از فکر کردن به استعفای رویانیان از مدیریت پرسپولیس دارد، اظهار کرد: فکر می‌کنم وزیر در خلال مطالبی که می‌گوید، جاهایی سکوت می‌کند که یک دنیا حرف در آن است.

او ادامه داد: معتقدم که وزیر ورزش روشن و آگاه است که چه می‌گوید و ما برای فهمیدن معانی حرف‌های او باید صبوری کنیم. گودرزی حرف‌های سنگینی می‌زند. وقتی می‌گوید فعلا مسائل‌ مهم‌تری از استعفای رویانیان داریم، مطلب سنگینی است که نمی‌توانیم تحلیلش کنیم و فقط خود وزیر است که باید درباره‌اش توضیح دهد.

عابدینیدرباره ادعایرویانیانمبنی بر اینکه وزیر ورزش در دو ماه حضورش در این مسند، حتی یک جلسه با او نداشته گفت: خود وزیر پاسخ رویانیان را داده است! او گفته پرسپولیس اولویت یک او نیست. مطمئنا پشت این حرف گودرزی تحلیل هست و قطعا در آینده نه چندان دور پاسخ می‌دهد که چرا آن حرف را زده است.

مدیرعامل باشگاه داماش در ادامه درباره وضعیت تیمش گفت: مشکلات ما چهار جنبه دارد که جوهره آن‌ها پول است. در همین تیم پرسپولیس، ‌ بازیکنان خوب می‌دانند که رویانیان چقدر زحمت کشیده که تیم را جمع کند اما درست قبل از بازی با استقلال گفتند که تمرین نمی‌کنیم. رویانیان آن روز احساس غربت و تنهایی کرد چون هیچ کس کنارش نایستاد.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس قراردادهای خوبی بسته‌اند. نمی‌گویم حقشان نیست اما قراردادهای خوبی بسته‌اند. قرارداد خوب دیر و زود هم دارد. آنها نباید قبل بازی با استقلال اعتصاب می‌کردند. پرسپولیس ذاتا متعلق به مردم است و در بازی با استقلال هم همه مردم پشت تیم هستند. هر چند بازیکن هم خرج دارد و پول می‌خواهد ولی آن روز جای اعتصاب نبود.

عابدینی در ادامه مشکلات تیمش را این چنین برشمرد: سه سال است که بی‌پولی گریبان تیم ما را گرفته است. قویدل که آمد، متاسفانه مشکل ما دو برابر شد. پول که نداریم هیچ، کادر فنی تیم ما هم جوان است. به دلیل شرایط بحرانی تیم، به کادر جوان اعتماد کردیم. تیم هم خوب جلو رفت چون آدم کاربلدی مثل دارکو هم کنار تیم بود اما به خاطر بی‌پولی او را هم از دست دادیم.

وی ادامه داد: سومین جنبه مشکلات ما این است که در تعطیلات نیم‌فصل همه تیم‌ها تقویت شدند ولی ما تضعیف شدیم. چهار پنج بازیکن از دست دادم و نتوانستم بازیکن جایگزین آنها کنم. چهارمین مشکل ما هم هواداران هستند.

مدیرعامل باشگاه داماش درباره هواداران تیمش گفت: آن‌ها دلزده و خسته شده‌اند چون مدام می‌شنوند که تیم مشکل دارد و سقوط می‌کند. متاسفانه عادت به سقوط در رشت را همه مسئولن باور کرده‌اند و فکر نمی‌کنند که داماش پتانسیل لازم را برای شهر دارد. بنابراین ما حمایت حکومتی، مردمی و دولتی ضعیفی داریم.

وی افزود: طبیعی است که در چنین شرایطی تیم با بحران مواجه شود. اگر من زنده بمانم، تیم را از بحران خارج می‌کنم و تحویل مردم شهر می‌دهم. من ضمانت کرده‌ام که مشکل مالی تیم ما تا دو ماه دیگر حل می‌شود اما به شرطی که همه کمک کنیم تا تیم سقوط نکند چون اگر سقوط کنیم مشکلات چند برابر می‌شوند.

عابدینی درباره احتمال تغییر کادر فنی تیمش نیز اظهار کرد: بحثتغییر در کادر فنی طبیعی است. برخی از روزنامه‌نگاران رشتی که قلم می‌زنند و به برخی عناصر بیمار در رشت وابسته هستند این مسائل را در روزنامه‌ها عنوان می‌کنند.

وی ادامه داد: این عناصر دچار بیماری ویروسی خودبزرگ‌بینی هستند و می‌خواهند مطرح شوند. جالب است که آنها از برخی مدیران در گذشته حق مشاوره می‌گرفتند که قلم بزنند! آن‌ها یک کلاغ، چهل کلاغ می‌کنند.

عابدینی همچنین گفت: حرف من این بود که احتمال تعویض سرمربی وجود دارد و این یعنی بازی پیش رو آخرین فرصت سرمربی است. به قائم مقام باشگاه هم اختیار داده‌ام و گفته‌ام که کادر فنی اگر از بازی این هفته سه امتیاز گرفت، می‌ماند وگرنه باید بروند. مگر می‌شود که شش بازی پشت سر هم ببازیم؟

ارسال نظر