|
|
کدخبر: ۱۰۶۱۹۲

مربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان از دنیای مربی‌گری کشتی فرنگی خداحافظی کرد.

به گزارشامیدبه نقل از مشرق، مسابقات کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره) در شرایطی روز گذشته(جمعه) در سالن هفتم تیر پایان یافت که حسن یوسفی افشار مربی سابق تیم ملی کشورمان که جزو مربیان تهران در این رقابت‌ها بود با اعلام خبر کناره‌گیری‌اش از مربی‌گری در کشتی برای همیشه برخی را شوکه کرد.

یوسفی افشار که از منتقدین همیشگی و پر و پا قرصمحمد بناو سایر اعضای کادرفنی تیم ملی است طی این سال‌ها بارها از محمد بنا انتقاد کرده و بنا نیز هیچ‌گاه جواب وی را نداده است با این حال این مربی روز گذشته نیز انتقاداتی را به عملکرد مربیان داشت و بارها به بنا اعتراض کرد. اوج اعتراضات یوسفی‌افشار در فینال وزن ۱۳۰ کیلوگرم بود که ابتدا قرار شد این مربی کنار تشک مهدی‌زاده را هدایت کند اما در نهایت رسول جزینی کنار تشک قرار گرفت که این مسئله با اعتراض یوسفی‌افشار مواجه شد.

درمسابقاتصبح روز گذشته نیز زمانی‌که کشتی‌گیر تهرانی یعنی امیرحسین شربیانی با دیگر رقیب ایرانی خود سرشاخ شده بود در شرایطی که یوسفی‌افشار باید در جایگاه هدایت این کشتی‌گیر می‌نشست، روی سکوها مشغول صحبت با یکی از کشتی‌گیران پیشکسوت بود و در نهایت نیز شربیانی به دلیل نداشتن مربی کشتی را واگذار کرد که این باخت با اعتراض شدید برادر بزرگتر شربیانی همراه شد. پس از رخ دادن این اتفاق حتی حسن بابک نیز از یوسفی افشار به دلیل عدم حضور در جایگاه اصلی‌اش انتقاد کرد.

به هر شکل یوسفی‌افشار در پایان مسابقات جام یادگار امام(ره) با اعلام اینکه دیگر قصد مربی‌گری در کشتی را ندارد به صورت رسمی از دنیای مربی‌گری در عرصه کشتی خداحافظی کرد.

ارسال نظر