|
|
کدخبر: ۱۰۷۷۶۵

در پایان دیدار تیم استقلال تهران با ذوب آهن اصفهان آندرانیک تیموریان با یکی از افراد حاضر در مقابل رختکن استقلال به جر و بحثو داد و فریاد پرداخت.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، در پایان دیدار تیم استقلال تهران باذوب آهناصفهان آندرانیک تیموریان با یکی از افراد حاضر در مقابل رختکن استقلال به جر و بحثو داد و فریاد پرداخت.

حواشی بازی تیم های فوتبال استقلال و ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر بعد از پایان مسابقه هم ادامه داشت و این حاشیه فضای مقابل رختکن تیم و تونل ورزشگاه را هم تحت تاثیر خود قرار داد.

آندرانیکتیموریانهافبک تیم استقلال زمانیکه قصد داشت از رختکن استقلال خارج شود و به سمت اتوبوس تیم استقلال حرکت کند، پشت در رختکن با یکی از افراد حاضر در این محوطه دچار درگیری لفظی شد و صدای بلند او از پشت در به گوش خبرنگاران می رسید.

تیموریان بعد از این درگیری لگدی به در آهنی مقابل میکسد زون ورزشگاه زد و سپس به سمت اتوبوس رفت.

همچنین گزارشگر برنامه ۹۰ قصد داشت کنار اتوبوس تیم استقلال با بازیکنان این تیم مصاحبه کند که ممانعت ماموران انتظامی حاضر در ورزشگاه مواجه شد و درگیری لفظی بین این دو بوجود آمد.

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال که امروز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد، با نتیجه تساوی یک بر یک برابر ذوب آهن متوقف شد.

ارسال نظر