|
|
کدخبر: ۱۱۳۲۵۶

انتقاد کریمی از نبود نامش در فهرست ۱۸نفره سپاهان مقابل پرسپولیس:

هافبک تهاجمی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اینکه نامش در فهرست ۱۸ نفره زردپوشان در دیدار با پرسپولیس نبوده است را برای خود و سپاهانی‌ها زشت دانست.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، یعقوب کریمی ابتدا در خصوص قرار نگرفتن نامش در فهرست ۱۸ نفره تیم سپاهان اظهار داشت: من از این موضوع تعجب می‌کنم. واقعاً برای باشگاه سپاهان و من زشت است که در فهرست ۱۸ نفره نباشم، آن هم با این سابقه و در شرایطی که به تیم ملی هم دعوت می‌شوم. با این حال فعلاً ترجیح می‌دهم به خاطر آرامش سپاهان و هوادران حرف نزنم ولی حرف برای گفتن زیاد دارم.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا از لحاظ آمادگی بدنی مشکل داری که در ترکیب سپاهان قرار نمی‌گیری؟»، تاکید کرد: خیر، من مشکلی ندارم. قبلاً مصدوم بودم اما بعد از بازی با صبا فیزیوتراپی کردم و قبل از بازی با راه‌آهن هم یک جلسه تمرین کردم ولی با این حال در فهرست ۱۸ تیم قرار نگرفتم. در بازی بعدی نامم در فهرست بود اما مجدداً در بازی با پرسپولیس کنار گذاشته شدم.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال سپاهان ضمن تاکید براینکه در مورد نیمکت‌نشینی‌اش با کرانچار گفت‌وگو نخواهد کرد، گفت: من بازیکن هستم و فقط وظیفه دارم تمرین کنم. نمی‌خواهم در این خصوص با کرانچار صحبت کنم.

کریمی در پاسخ به این سوال که «اگر زمان به عقب برگردد باز هم سپاهان را انتخاب خواهی کرد؟»، افزود: بله، من باز هم سپاهان را انتخاب می‌کنم. این را صادقانه می‌گویم.

ارسال نظر