|
|
کدخبر: ۱۳۱۵

تیم فوتبال راه آهن عصر چهارشنبه در پنجمین دیدار تدارکاتی خود پیش از آغاز لیگ سیزدهم در ورزشگاه تختی به مصاف تیم فولاد خوزستان رفت و برابر این تیم به پیروزی رسید.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از مهر، در این بازی ابتدا شاگردان منصور ابراهیم زاده در دقیقه ۴۴ بازی توسط مجتبی شیری توانستند دروازه تیم فولاد را باز کنند تا نیمه اول این با نتیجه یک بر صفر به سود تیم سورینت به پایان برسد. در چهارمین دقیقه نیمه دوم دروازه بان تیم فولاد در محوطه جریمه این تیم روی بهادر عبدی که توانسته بود از سد مدافعان فولاد فرار کند مرتکب خطا شد که بلافاصله داور نقطه پنالتی را نشان داد. فرزاد آشوبی توانست از روی نقطه پنالتی دروازه تیم میهمان را باز کند تا سورینت ۲ بر صفر از حریف خوزستانی خود پیش بیفتد.

اما دو دقیقه بعد امید خالدی از روی اشتباه حامد فلاح زاده دروازه بان تیم سورینت توانست اختلاف را به حداقل برساند، در نهایت این نتیجه تا پایان بازی حفظ شد تا تیم سورینت بتواند نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا را ۲ بر یک شکست دهد. هدایت فولاد خوزستان برعهده حسین فرکی است و منصور ابراهیم زاده هدایت تیم راه آهن را عهده دار است.

ارسال نظر