|
|
کدخبر: ۱۴۵۷۲۷

گزارش تمرین استقلال

خبرگزاری تسنیم: هافبک مصدوم استقلال پس از چند روز غیبت در تمرین این تیم آفتابی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال پس از یک روز استراحت در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد.

* امیرحسین صادقی، سیاوش اکبرپور و آرش برهانی غایبان تمرین بودند. صادقی به دلیل شکستگی بینی هنوز نتوانسته مجوز حضور در تمرینات را پیدا کند.

* بیشتر بازیکنان استقلال با چهره درهم و ناراحت به دلیل شکست مقابل الریان قطر وارد زمین شماره ۲ آزادی می شدند اما پس از اینکه تمرین آغاز شد و آیتم های مربوط به کری خوانی بین بازیکنان انجام شد چهره بازیکنان تغییر کرد.

* آندرانیک تیموریان یکی دیگر از بازیکنان مصدوم استقلال بعد از چند روز غیبت با لباس های جالب توجه به زمین شماره ۲ آمد و مورد استقبال بازیکنان و اعضای کادر فنی قرار گرفت. بازیکنان استقلال وقتی آندو را دیدند با حالت شوخی به این بازیکن گفتند به استقلال خوش آمدی! تیموریان پس از خوش و بش با بازیکنان به سمت امیر قلعه نویی رفت و دقایقی با او به صحبت پرداخت.

* یکی از اعضای تدارکات استقلال که ظاهرا علاقه زیادی به تیموریان دارد او را در آغوش گرفت.

* حنیف عمران زاده هنگامی که وارد مجموعه آزادی شد و زمین را دید که هیچکس در آن حضور ندارد به حالت شوخی به خبرنگاران گفت: مطمئن هستید که امروز تمرین داریم؟

* تعدادی از مسئولان ورزشگاه آزادی به زمین شماره ۲ آمدند و پس از چند دقیقه تماشای تمرین با امیر قلعه نویی به گفت وگو پرداختند.

* در حالی که همیشه جی لوید ساموئل، آنتونیو کاروالیو و بوبکر کبه با یک آژانس به تمرین می آمدند امروز آنتونیو به دلیل حضور در فیزیوتراپی جدا از سایر بازیکنان به زمین آمد. راننده آژانس سویشرت ورزشی که در صندوق عقب ماشینش بود به آنتونیو نشان داد و گفت لباست را در ماشین جا گذاشتی که هافبک استقلال با اشاره به شماره ۳ این لباس به راننده آژانس گفت لباس برای ساموئل است و خاطر اینکه حواس پرتی دارد فکر کرده این پیراهن برای من است!

* دو دوربین در تمرین حضور داشتند و از تمرین آبی پوشان تصویربرداری کردند. یکی از دوربین ها قصد مصاحبه با ساموئل را داشت اما هنگامی که کادر فنی استقلال سوت آغاز تمرین را زد ساموئل بدون هیچ توضیحی به گزارشگران شبکه خبر به سمت بازیکنان رفت.

* مهدی رحمتی حدود ۴۵ دقیقه زودتر به محل تمرین آمد و زیرنظر حمید بابازاده تمرین اختصاصی انجام داد.

* احمد جمشیدیان که پس از مدت ها دقایقی مقابل الریان بازی کرده بود در تپه های اطراف زمین شماره ۲ به صورت اختصاصی دوید.

* لیدر معروف استیل آذین با همان شکل و شمایل معروفش در تمرین آبی پوشان حضور داشت.

* از تمرین امروز آبی پوشان تنها ۲۰ هوادار استقلال کردند که بیشتر صحبت آنها در خصوص مصاحبه امروز امیر قلعه نویی باخبرگزاری تسنیمبود.

* منصور پورحیدری و سیروس دین محمدی نظاره گر تمرین آبی پوشان بودند.

* محور تمرین امروز استقلال گرم کردن با توپ، آقاوسط و مرور تمرینات تاکتیکی بود که البته امیر قلعه نویی دقایقی کوتاه برای بازیکنان صحبت کرد.

* در اواسط تمرین بارش باران آغاز شد و تمرین در هوای بارانی ادامه پیدا کرد.

* بوبکر کبه و آنتونیو استوک های ۲ رنگ سبز و زرد پوشیده بودند و نگاه همه را به خود جلب کرده بودند.

* یکی از بخش های تمرین آبی پوشان فوتبال تحت فشار بود که این تمرین زیر نظر قلعه نویی انجام شد و سرمربی استقلال تذکرات جدی به شاگردانش می داد.

به گزارش تسنیم، استقلال پس از ۲ شکست مقابل الشباب عربستان و الریان قطر در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف الجزیره امارات می رود.

انتهای پیام /

ارسال نظر