|
|
کدخبر: ۱۴۵۷۶۹

هفته بیست وپنجم بوندس لیگا

خبرگزاری تسنیم: با شکست نایب قهرمان فصل گذشته بوندس لیگا و تساوی اینتراخت برانشویگ و ولفسبورگ بیست وپنجمین هفته لیگ دسته اول فوتبال آلمان پیگیری شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، بیست وپنجمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال آلمان امشب(شنبه) با برگزاری ۵ بازی پیگیری شد که در جریان آنها، تیم اینتراخت برانشوایگ در خانه و در حضور ۹۰ دقیقه ای سنگربان ایرانی خود، دنیل داوری برابر تیم ولفسبورگ، با نتیجه یک بر یک مساوی کرد.

لوئیز گوستاوو در دقیقه ۳۶ گل نخست بازی را برای ولفسبورگ به ثمر رساند و در ادامه کریم بلارابی در دقیقه ۴۸ کار را به تساوی کشاند. برانشوایگ با یک امتیاز این بازی ۱۸ امتیازی شد اما همچنان در جدول ۱۸ تیمی بوندس لیگا قعرنشین است.

در دیگر بازی مهم امشب تیم بورسیا دورتموند، نایب قهرمان فصل گذشته در خانه خود با نتیجه ۲ بر یک برابر تیم بورسیا مونشن گلادباخ تن به شکست داد. در این بازی که مونشن گلادباخ از دقیقه ۶۹ با یک بازیکن کمتر به کارش ادامه داد، رافائل در دقیقه ۳۱ و مکس کروس در دقیقه ۴۰ برای تیم میهمان گلزنی کردند و تک گل دورتموند را هم میلوس یوجیچ در دقیقه ۷۷ زد.

دورتموند با این نتیجه ۴۸ امتیازی ماند و نتوانست فاصله ۲۰ امتیازی اش با بایرن مونیخ صدرنشین را کم کند، بایرن مونیخی که امشب در حساس ترین بازی هفته، از ساعت ۲۱ به وقت تهران میزبان بایرلورکوزن رده چهارمی است.

نتایج سایر بازی های به شرح زیر هستند:

هرتابرلین صفر - هانوفر ۳
هوفنهایم ۲ - ماینتس ۴
وردربرمن یک - اشتوتگارت یک

در جدول رده بندی بوندس لیگا بایرن مونیخ با ۶۸ امتیاز صدرنشین است، بورسیا دورتموند با ۴۸ امتیاز در رده دوم قرار دارد و شالکه با ۴۷ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین