|
|
کدخبر: ۱۴۵۷۹۳

سیروس دین محمدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تیم هایی به مرحله ی بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهند کرد که بتوانند از موقعیت هایشان استفاده کنند.

سیروس دین محمدی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: عملکرد تیم های ایرانی را در لیگ قهرمانان آسیا خوب می بینم.

ابتدا سراغ استقلال می روم، خوب ما باید در مقابل الریان از موقعیت ها به خوبی استفاده می کردیم اما متأسفانه این طور نشد، اما این نکته را هم باید قبول کنیم که الریان هم خوب عمل کرد و روی یک اتفاق به گل رسید.

البته تیم الریان تیم قوی وخوبی نبود و به اعتقاد بنده بهترین بازیکن آنها دروازه بان آنها بود که روی موقعیت های خطرناک خوب عمل کرد.

وی تصریح کرد: اگر بتوانیم در ۲۸ اسفند الجزیره را شکست دهیم و از شرایط میزبانی به خوبی استفاده کنیم شانس صعود پیدا خواهیم کرد که این مستلزم تمرینات بیشتر و بهتر بچه ها و هماهنگی و روحیه ی بیشتر آنها است.

وی در خصوص دیگر نماینده کشورمان تیم سپاهان اصفهان گفت: من بازی سپاهان را نگاه کردم، بچه های ما خوب عمل کردند و هماهنگ بودند اما الهلال هم تیم خیلی خوبی است و عملکرد بسیار خوبی داشت، متأسفانه سپاهانی ها هم روی یک اتفاق گل خوردند که یک لحظه دفاع و دروازه بان قاطی کردند و دروازه ی سپاهان بازشد اما در ادامه سپاهان نتوانست از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنند و نتیجه را به نفع خود به پایان ببرند و با این نتیجه شانس صعود سپاهان بیشتر و بیشتر شد.

وی در خصوص تیم تراکتور دیگر نماینده کشورمان در جام باشگاه های آسیا گفت: تراکتور بازی بسته و خوبی را ارائه داد، به محض این که تیم حریف صاحب توپ می شد تیم عقب می کشید و درکار دفاعی به خوبی عمل می کرد و روی ضد حمله ها هم خوب عمل کردند که این نشان می داد روی ضد حمله ها برنامه داشتند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم هر چهار تیم به مرحله ی بعد صعود کنند چون درواقع این چهار تیم درلیگ قهرمانان آسیا حکم تیم ملی را دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین