|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۱۶

این ورزشگاه جورکش فوتبال اصفهان شده است

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: باید از ورزشگاه فولادشهر که به تنهایی جور فوتبال استان اصفهان را می کشد تشکر و عذرخواهی کنم.

سعید آذری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد وضعیت باشگاه ذوب آهن گفت: شرایط باشگاه خوب است و تیم فوتبال ما با شادابی تمریناتش را در کرج ادامه می دهد و با تلاش دکتر سعد محمدی، محمدرضایی و مجید فیض بخشیان ۱۰ درصد دیگر از قرارداد بازیکنان پرداخت شد و ما امیدواریم که تیم ذوب آهن با بازی های خوب در سه مسابقه باقیمانده در لیگ برتر بماند.

وی در مورد برنامه تیم فوتبال ذوب آهن بعد از درگذشت برادر فیروز کریمی گفت: با وجود تبلیغات ناجوانمردانه ای که علیه فیروز کریمی می شود ایشان کار خود را با جدیت و مسئولیت پذیری ادامه می دهند و بعد از اتفاقی هم که برایش افتاد باز هم برنامه تیم را به هم نزدند که این حسن مسئولیت ایشان را نشان میدهد.

آذری در مورد وضعیت ورزشگاه فولادشهر اصفهان گفت: متنی برای این ورزشگاه نوشته ام که در آن از ورزشگاه فولادشهر تشکر و عذرخواهی کرده ام زیرا بعد از خارج شدن ورزشگاه نقش جهان از گردونه رقابت ها، فولادشهر به تنهایی تا امروز جور فوتبال اصفهان را کشیده است. مسابقات آسیایی لیگ حرفه ای و جام حذفی در این ورزشگاه برگزار می شود. تیم گیتی پسند هم یکی دو جلسه میهمان ما بوده اند.

وی ادامه داد: ورزشگاه فولادشهر با تلاش مدیران عامل از گذشته تاکنون نظری دکتر اسلامیان، برقدانی، مهدی تاج، عباس ابکاء، سبحانی و مدیران عامل کارخانه ساخته و آماده شد و توانست از AFC نمره A بگیرد. این ورزشگاه جور فوتبال اصفهان را می کشد با این حال برخی مدام از این ورزشگاه انتقاد می کنند و به آن حمله می شود.

مدیرعامل ذوب آهن تصریح کرد: برخی می گویند ورزشگاه کوچک است، از مرکز شهر دور است و… اما هیچکس تاکنون ریالی به ورزشگاه فولادشهر کمک نکرده است، فقط همان اجاره ای بوده که سپاهانی ها پرداخت می کردند و باشگاه سپاهان هر وقت توانسته به ورزشگاه فولادشهر کمک کرده است. باید از مدیران عامل این باشگاه هم تشکر کنم اما مسئولان استان باید بگویند فولادشهر تا چه زمانی باید جور فوتبال اصفهان را بکشد و آنها در ۱۸ سال گذشته چه کاری کرده اند که مرتب از ورزشگاه فولادشهر انتقاد می کنند؟ اکنون ما و سپاهان و یکی دو تیم دیگر هستیم و همین ورزشگاه، به قول معروف رستم است و همین یک دست اسلحه.

وی افزود: و تا زمانی که ورزشگاه نقش جهان تکمیل شود فولادشهر باز هم باید جورکش فوتبال اصفهان باشد بدون آنکه در سه چهار سال گذشته ریالی خرج این ورزشگاه کرده باشند. خود من به عنوان یک اصفهانی خوشحال می شوم که نقش جهان سریع تر آماده و ساخته شود.

آذری در مورد وضعیت تیم ذوب آهن برای فصل آینده گفت: سه بازی دیگر در لیگ داریم ضمن اینکه با توجه به حضور در جام جهانی فرصت کافی برای تیم ها وجود دارد، همچنین مهدی تاج هم در بخشنامه ای اعلام کرد تا تدوین آیین نامه نقل و انتقالات از امضای قراردادهای جدید خودداری شود و این مسئله فرصت خوبی به باشگاه ها می دهد تا تیم را برای فصل آینده آماده کنند.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر