|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۴۵

سرپرست سپاهان گفت: ما با آمادگی کامل بازیکنان و شناخت کافی به مصاف الاهلی می رویم.

فرامرزی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: تیم سپاهان با برد بازی گذشته خود در برابر الهلال شرایط روحی خوبی برخوردار است و با توجه به اینکه ما از روز بعد از بازی تمرینات سبک خود را ادامه دادیم از امروز هم به طور جدی تری به تمرین می پردایم و تا روز سه شنبه که آخرین روز تمریناتمان خواهد بود به این روند ادامه می دهیم.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش افزود: به غیر از جهان عالیان که عمل جراحی داشته است خوشبختانه بازیکن مصدوم نداریم و با توجه به اینکه کارت قرمزی نیز در بازی های گذشته دریافت نکرده ایم تمام بازیکنانمان را در اختیار داریم.

فرامرزی ادامه داد: بعد از قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان که در ۲-۳ ماه گذشته انجام شد گروه آنالیز باشگاه سپاهان تمام بازی های رقبای سپاهان درلیگ های داخلیشان دنبال می کردند و دو بازی قبل آن ها در لیگ قهرمانان را دنبال می کردند ودو بازی قبل آن ها در لیگ قهرمانان را نیز آنالیز کرده اند و ما شناخت کافی از رقبای خود را داریم.

وی همچنین بیان کرد: در واقع ما هم تیم سپاهان هستیم ودارای توان وشخصیت بالایی هستیم و از آن گذشته ما در اصفهان و زمین خودمان بازی می کنیم و دیگر تیم ها می دانند که ما در زمین خودمان امتیاز از دست نمی دهیم.

سرپرست سپاهان در ادامه عنوان کرد: درباره بازی های لیگ برتر هم ما بعد از بازی با الاهلی برای بازی با سایپا تمریناتمان را ادامه می دهیم واین بازی ها بسیار حساس هستند و ما برای کسب سهمیه آسیایی تلاش خواهیم کرد ودر صورت از دست دادن امتیاز توسط رقبا به قهرمانی هم می اندیشیم ولی درحال حاضر بر روی بازی های لیگ قهرمانان تمرکز کرده ایم.

انتهای پیام /

ارسال نظر