|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۴۶

مربی تیم هندبال ثامن الحجج سبزوار:

حمید شجاع گفت: از روز گذشته در تعطیلات به سر می بریم این بهترین فرصت برای تجدید قوای تیم مان است.

حمید شجاع مربی تیم هندبال ثامن الحجج سبزوار در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانافزود: از روز جمعه ۲۳ اسفند تعطیلات نزدیک به یک ماهه مان آغاز شده است تا ۱۰ فروردین بازیکنان استراحت خواهند کرد این زمان بهترین فرصت برای تجدید قوای تیم مان خواهد بود.

وی تصریح کرد: از زمانی که مسابقات لیگ برتر آغاز شده است مقابل تیم های حاضر صف آرایی کردیم و در میان این رقابتها تمرینات جهت حضور درمسابقات جام باشگاههای آسیا و اردوهای تیم ملی را هم داشتیم که باعثشده است بازیکنان تا حدی خسته باشند و فرصت استراحت کردن هم نبود برای همین از این موقعیت باید خیلی خوب استفاده کنیم و تیم را آماده تر به ادامه این مسابقات بفرستیم.

وی یادآور شد: در ادامه این رقابتها ۲۱ فروردین به دیدار ثامن الحجج مشهد خواهیم رفت مسابقه سختی خواهد بود اما ما برای برد به میدان می رویم البته حریف نیز برای قهرمانی مبارزه می کند و بازیکنان خوبی در اختیار دارد و از مربی خوبی همچون علیرضا حبیبی بهره می برد.

شجاع گفت: لیگ برتر اردیبهشت ۹۳ تمام خواهد شد و ما بعد از مشهد به مصاف نیک اندیش و اراک و صبای قم خواهیم رفت امیدوارم بدون مشکل خاصی مقابل این تیم ها ظاهر شویم.

شجاع در ادامه گفت: از هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر هندبال روز پنج شنبه ۲۲ اسفند به دیدار کاسپین قزوین رفتیم این بازی از حساسیت خاصی برخوردار بود و نماینده قزوین در انتهای جدول قرار دارد تلاش می کرد تا امتیاز این مسابقه را از آن خود کند ولی بازیکنان ما از موقعیت های به بهترین نحو استفاده کردند ودر نهایت با هوشیاری بازیکنان ۳۴ بر۲۰ این حریف را شکست دادیم و با کسب ۲ امیتاز همچنان در صدر جدول قرار داریم.

وی اضافه کرد: داوری این دیدار متعادل بود و آقایان حیدرپور و توکلی داور مسابقه بودند و مشکل خاصی نبود.

شجاع اشاره کرد: سبزوار از زمان آغاز این رقابت ها فقط یک بازی را به سنگ آهن بافق واگذار کرده است وما برای قهرمانی می جنگیم ولغزش مقابل حریفان قابل قبول نیست.

شجاع اشاره کرد: سال آینده مسابقات جام باشگاه های آسیا را هم پیش رو داریم برای این رقابت های در صورت کسب سهیمه باید قوی تر ظاهر شویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در رقابت های سال گذشته خوب ظاهر نشدیم وبه مقام دهمی دست یافتیم و متایفانه در دفاع مشکل داشتیم امسال قصد دارم با تقویت آن با قدرت بالا به میدان برویم.

انتهای پیام /

ارسال نظر