|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۷۸

مقصر خودم بودم که ریسک کردم

خبرگزاری تسنیم: دروازه بان نیمکت نشین تیم فوتبال سپاهان مدعی شد به او قول داده بودند در این تیم اصفهانی بازی می کند اما چنین فرصتی به او داده نشده است.

شهاب گردان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمابتدا در مورد انتخابی که در ابتدای فصل انجام داد گفت: در ابتدای فصل می دانستم که رحمان احمدی در سپاهان است و این در حالی است که در بازی های پایانی مقدماتی جام جهانی، دروازه بان ثابت تیم ملی بود. با این حال من تصمیم گرفتم سپاهان را انتخاب کنم، آن زمان به من قول دادند که بازی می کنم ولی اینطور نشد.

دروازه بان تیم فوتبال سپاهان در ادامه افزود: هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت می شود ولی من تمریناتم را انجام داده ام و هیچ وقت صدایم درنیامده است. شما می توانید در تمرینات سپاهان حاضر شوید و ببیند که از لحاظ روحی و بدنی چقدر آماده هستم.

گردان در پاسخ به این پرسش که «با رحمان احمدی اختلاف داری؟»، خاطرنشان کرد: هیچ مشکلی بین من و رحمان وجود ندارد. ما قبلاً هم با یکدیگر همبازی بوده ایم. به هر حال باید قبول کرد که فصل خوبی نداشتم ولی سال آینده باید بازی کنم تا جایگاهم را دوباره به دست آورم. باز هم می گویم که قبل از شروع فصل به من قول دادند که این اتفاق نیفتاد، حتی نیم فصل هم احتمال جدایی ام وجود داشت ولی در سپاهان ماندم. می توانستم با رفتن به یک تیم دیگر شرایط بهتری پیدا کنم ولی اتفاقات دیگری رخ داد.

وی اظهار داشت: من حتی با توجه به اینکه با سپاهان قرارداد داشتم، دنبال رضایت نامه بودم ولی گفتند بمان و به تو بازی می رسد. من ریسک کردم و الان هم نمی خواهم حاشیه درست کنم. مقصر خودم هستم ولی فصل بعد شاید در تیمی باشم که فرصت بیشتری برای بازی پیدا کنم. در این مدت هم خیلی ها را شناختم و فهمیدم وقتی یک بازیکن بازی نمی کند چه رفتارهایی ممکن است صورت بگیرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر