|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۸۵

رئیس کمیته توانبخشی فدراسیون پزشکی:

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیته توانبخشی فدراسیون پزشکی ورزشی از ارائه خدمات فیزیوتراپی مناسب به ورزشکاران در سال ۹۲ خبر داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر امین نوروزی سال ۹۲ را از جمله سال های موفق در مجموعه پزشکی ورزشی دانست و گفت: در این سال اکثر بخش های تخصصی فدراسیون از جمله بخش فیزیوتراپی، خدمات کم نظیری به ورزشکاران سراسر کشور ارائه کردند.

وی با اشاره به فلسفه وجودی فدراسیون پزشکی ورزشی و نقش بینابینی این فدراسیون در مجموعه ورزش کشور، اظهار کرد: خوشبختانه در سال ۹۲ فدراسیون به خوبی توانست مجموعه خدمات تخصصی خود را به ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی در سراسر کشور ارائه کند و در این میان رضایت اکثر فدراسیون های ورزشی و ادارات کل ورزش و جوانان استان ها، گویای موفقیت مجموعه فدراسیون پزشکی ورزشی است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به چگونگی بهره مندی ورزشکاران از خدمات این فدراسیون اظهار کرد: ورزشکاران سراسر کشور با عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون، می توانند در طول سال از خدمات تخصصی چون درمان، فیزیوتراپی، مشاوره و روانشناسی، پیکرسنجی و تغذیه و مبارزه با دوپینگ بهره مند شوند، خدماتی که از سوی بهترین متخصصان حوزه های مختلف ارائه می شود.

نوروزی با تاکید بر اهمیت خدمات توانبخشی در بهبودی کامل ورزشکاران خاطر نشان کرد: در این رابطه کلینیک ستاد مرکزی فدراسیون به بهترین تجهیزات روز دنیا مجهز بوده و همواره در طول سال ملی پوشان و ورزشکاران قابل توجهی با حضور در محل این کلینیک تحت درمان قرار می گیرند. ضمن اینکه در هیات های استانی نیز همکاران تلاشگر ما سعی کرده اند یا در کلینیک های اختصاصی هیات یا در مراکز طرف قرارداد زمینه ارائه بهترین خدمات را به ورزشکاران فراهم کنند.

رئیس کمیته توانبخشی فدراسیون تصریح کرد: در طول سال ۹۲ همکاران ما به خوبی این خدمات را به ملی پوشان و ورزشکاران ارائه کردند و از این بابت به خود می بالیم که در جهت اهداف فدراسیون و مجموعه ورزش کشور نقش خود را ایفا می کنیم.

وی از برگزاری نخستین همایش آموزشی کمیته توانبخشی فدراسیون در سال آینده خبر داد و گفت: در این همایش آموزشی که با حضور مسئولان کمیته توانبخشی هیات های استانی برگزار خواهد شد سعی خواهیم کرد در جهت یکسان سازی فعالیت ها و همچنین برطرف کردن مشکلات همکارانمان اقدام کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر