|
|
کدخبر: ۱۴۵۹۲۰

وزارت ورزش به هر دو تیم یکسان توجه می کند

عضو هیأت مدیره پرسپولیس در خصوص واریز پول به حساب باشگاه استقلال توسط مسئولان وزارت ورزش گفت: باشگاه های پرسپولیس و استقلال متعلق به دولت هستند به خاطر همین کمک های مالی به هر دو تیم صورت می گیرد.

محمد جمشیدی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانافزود: به طور حتم مسئولان ورزشی به هر دو تیم بطور یکسان توجه می کنند و بودجه در نظر گرفته شده را به حساب هر دو باشگاه واریز می کنند.

جمشیدی در ادامه اظهار داشت: به هر حال مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس تا پایان فصل برطرف می شود.

وی در مورد وضعیت اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس بیان کرد: مسئولان وزارت ورزش و جوانان اسپانسر باشگاه پرسپولیس را قبول کردند اما آنها بیان می کنند که نحوه دریافت پول از اسپانسر جدید را مشخص کنید.

همچنین قرارداد مذکور با اسپانسر جدید برای فصل بعد منعقد شده است.

وی درباره کارهای انجام توسط اعضای هیأت مدیره برای برطرف کردن مشکلات مالی گفت: دست اعضای هیأت مدیره از لحاظ مالی باز نیست. همچنین وظیفه اعضای هیأت مدیره سیاستگذاری است و مدیر عامل باید سیاست ها را اجرا کند. بر این اساس مدیریت تیم پرسپولیس باید از برند باشگاه پرسپولیس برای درآمدزایی استفاده کند.

جمشیدی بیان کرد: تیم پرسپولیس دولتی است و تصمیمیات لازم برای این تیم را وزارت ورزش اتخاذ می کند.

وی درباره مشکلات مالیاتی باشگاه پرسپولیس بیان کرد: پروین دو، سه بار با مسئولان مالیاتی جلسه داشته است. بخش اعظم مالیات مربوط به جریمه است براین اساس پروین قصد دارد با مذاکره با مسئولان جریمه وارد شده به مالیات بازیکنان را کم یا حذف کند. به هر حال امیدوارم ما به رقم اصلی مالیات برسیم و جریمه ها توسط مسئولان اداره مالیات بخشیده شوند.

وی درباره دادن اینکه پرداخت مالیات وظیفه باشگاه یا بازیکنان است اذعان داشت: برخی از قراردادهای بازیکنان به صورتی است که باشگاه وظیفه پرداخت مالیات را دارد.

جمشیدی درباره واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی در سال آینده گفت: به هر حال موانعی وجود دارد که این دو باشگاه امسال خصوصی نمی شوند.

خصوصی سازی باشگاه های پرسپولیس و استقلال باید یک مراحلی را طی کند و به همین راحتی این دو باشگاه خصوصی نمی شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم شرایط خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هر چه سریعتر فراهم شود که این نیاز به عزم جدی وزارت ورزش و جوانان دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم خصوصی سازی به این راحتی صورت نمی گیرد و پس از طی کردن مراحلی این امر انجام می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر