|
|
کدخبر: ۱۴۵۹۵۲

سرمربی تیم تکواندوی شهرداری ورامین گفت: در هفته آخر انگیزه زیاد بازیکنان استیل البرز باعثباخت تیم ما شد.

پیام خانلرخانی در گفت وگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،اظهار داشت: تیم ما در هفته آخر به خاطر قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر بازی را برابر تیم استیل البرز رها نکرد در واقع از همه بازیکنان اصلی خود در این بازی استفاده کردیم اما مجبور شدیم از نفرات ذخیره بهره برداری کنیم.

وی با رد مسئله تبانی افزود: استیلی ها با برد در برابر تیم ما می توانستند بدون در نظر گرفتن نتایج تیم های دیگر عنوان سومی را کسب کنند و به همین دلیل انگیزه آنها بیش از ما بود. مردانه بازی کردیم و نتیجه نگرفتیم اما انصافا استیلی ها بهتر از ما بودند.

وی با اشاره به فرسودگی هوگوهای الکترونیکی تصریح کرد: در دو وزن چهارم و پنجم مسابقه برابر استیل البرز اعتراض کردیم چون هوگوها خراب بود و امتیاز ضربات بازیکنان ما را محاسبه نمی کرد اما اعتراض ما به جایی نرسید.

سرمربی تیم تکواندوی شهرداری ورامین گفت: دوست داشتیم بدون باخت و یا تساوی رکوردشکنی کنیم و با این شرایط قهرمان شویم.

وی در پاسخ به این سوال که بی تجربگی بازیکنان جدید در بازی آخرباعثباخت تیم شده، افزود: نمی شود گفت که بی تجربه بودیم. ما بهنام اسبقی و سجاد مردانی را نداشتیم و جایگزین هم برای این بازیکنان نبود. به جای مردانی بازیکن بومی خود را استفاده کردیم که اولین بازی اش در لیگ برتر بود و باخت و به جای اسبقی نیز فرهاد عبدالهی را گذاشتیم که او هم باخت. محمد خمسه و امیرحسین شاکری مصدوم بودند و مهران عسکری هم در راند طلایی باخت.

خانلرخانی در مورد داوری مسابقات لیگ برتر گفت: خرابی هوگوها ارتباطی به داوری های لیگ نداشت. چند مورد اشتباه در داوری های هفته آخر مسابقات دیده شد که به عنوان مثال در لحظات پایانی مسابقه ضربه صورت عبدالهی داده نشد. با اینکه ضربه درست بود و همه آن را دیدند اما کارت اعتراض من ضبط شد. اگر این امتیاز داده می شد او برنده بود. ضربه ای هم امید عمیدی به مهران عسکری زد که بعد از قطع بازی بود و داور باید یک امتیاز فنی برای عسکری ثبت می کرد اما باز هم با اعتراض من کارت اعتراضم سوخت شد.

سرمربی تیم تکواندوی شهرداری ورامیندر پایان خاطرنشان کرد: با این حال همیشه می گویم اشتباهات داوری عمدی نیست و من نیز از ابتدای فصل در مورد داوری ها حرف نزده ام.


انتهای پیام /

ارسال نظر