|
|
کدخبر: ۱۴۶۰۷۱

سرمربی تیم کاراته لوله سبز آسیادر سوپر لیگ: با توجه به رقابت تنگاتنگی که در بالای جدول سوپر لیگ شاهد بودیم و تکلیف قهرمان تا روز پایانی مشخص نبود، تیم ها به راحتی بر روی سکوی قهرمانی قرار نگرفتند

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاراناکبر عبدلی بیان اینکه با توجه به رقابت تنگاتنگی که در بالای جدول سوپر لیگ شاهد بودیم و تکلیف قهرمان تا روز پایانی مشخص نبود، تیم ها به راحتی بر روی سکوی قهرمانی قرار نگرفتند که این نشان از سطح فنی خوب این رقابتها بود، اظهار داشت: اکثر تیم های حاضر در سوپر لیگ از نیروهای جوان در ترکیب خود استفاده کرده بودند و این نفرات هم در برابر بازیکنان مطرح با انگیزه بالا مبارزه می کردند.

وی افزود: مبارزات جذاب و با انگیزه کاراته کاها سطح فنی لیگ را در مقایسه با سالهای گذشته افزایش داده بود.

وی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه طرح خوب فدراسیون و دعوت از کاراته کاهایی که در سوپر لیگ صاحب رنکینگ شدند، نشان داد که مسئولان و کادر فنی به این بخش توجه دارند و این به آمادگی نفرات و اهمیت دادن به رقابت های لیگ در فصل آینده کمک خواهد کرد و خروجی خوبی برای تیم ملی است.

عبدلی گفت: چنانچه سازمان لیگ فدراسیون تاریخ برگزاری فصل آینده لیگ ها را تعیین کند تیم ها می توانند جهت جذب اسپانسر از هم اکنون اقدام کنند. به دلیل آنکه بودجه در ابتدای سال تعیین می شود جذب اسپانسر در نیمه دوم سال سخت تر است.

وی در خصوص حضور تیم لوله سبز در فصل آینده سوپر لیگ گفت: جلسه ای را با مسئولان این تیم فروردین ماه تشکیل خواهیم داد تا در خصوص حضور این تیم تصمیم گیری کنیم اما مطمئناً ۸۰ درصد نفرات این تیم را حفظ می کنیم چرا که از عملکرد اکثر آنها راضی هستم.

سرمربی تیم لوله سبزآسیا ادامه داد: بنا داریم برای فصل بعد بازیکنی خارجی جذب کنیم، فردی که از نظر فنی سطح بالایی داشته باشد و بر تجربیات کاراته کاهای ما بیافزاید.

وی گفت: نداشتن خانه کاراته مستقل مهمترین دغدغه مسئولان فدراسیون که با برطرف شدن این مشکل، برنامه ریزی سازمان لیگ در انجام مسابقات هم با نظم بیشتری برگزار می شود.

عبدلی در پایان سال خوبی را برای کاراته ایران آرزو کرد و گفت: مسابقات مهمی را سال آینده در پیش داریم که امیدوارم نتایج خوب و در شان کاراته ایران بدست آوریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر