|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۲۷

شکست در مازندران به نفع ما بود

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می توانیم قهرمان شویم به شرط اینکه استقلال و فولاد دچار لغزش شوند و وزارت ورزش نیز نیم نگاهی به ما داشته باشد.

فرزاد حاتمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص اردوی مازندران اظهار داشت: با توجه به اینکه دیدار حساس و سرنوشت سازی مقابل داماش در چمن مصنوعی رشت داریم حتماً اردوی مازندران به ما می تواند در آینده کمک کند. در چمن مصنوعی تمرین و بازی کردیم و با آب و هوای شمال بیشتر آشنا شدیم. از لحاظ زمین و هوا به نظرم اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و قطعاً این برای ما یک نکته مثبت است.

حاتمی در مورد دو بازی تدارکاتی قرمزپوشان در مازندران گفت: فوتبال برد و باخت دارد. امیدوارم یک تیم همیشه در بازی های تدارکاتی ببازد تا به اشتباهات خود بیشتر پی ببرد و با دقت بیشتر به بازی های رسمی فکر کند. ما باختیم و باید به اشتباهاتمان بیشتر پی ببریم و با دقت بیشتر روی نقاط ضعف و اشتباهاتمان فکر کنیم. قطعاً اگر می بردیم شاید این اشتباهات را اصلاً نمی دیدیم.

وی افزود: ما از این بازی ها و اردو به خواسته هایمان رسیدیم. باید در تهران هم حداقل دو جلسه در زمین چمن مصنوعی تمرین کنیم تا در رشت غریبه نباشیم. این برای ما خیلی مهم است.

حاتمی در خصوص مشکلات مالی این روزهای قرمزپوشان گفت: باور کنید نمی دانم در مورد مشکلات مالی چه حرفی باید بزنم. کاملاً همه با مشکلات ما آشنا هستند و هیچکس متأسفانه جوابگو نیست. امیدوارم مسئولان از این مسئله غافل نشوند و به فکر مشکلات ما باشند تا بچه ها با فکر راحت تری به سه بازی آینده فکر کنند. هیچ بازیکنی دوست ندارد در بازی کم بگذارد اما حالت روانی ناخودآگاه او را به سمت و سوی دیگری می برد.

وی افزود: من این حرف ها را می زنم تا بتوانم درد و دلم را با هواداران بگویم. اینگونه مشکلات تأثیرات بدی بر روی تیم می گذارد و قطعاً تیم با صلابت نمی تواند بازی کند.

مهاجم قرمزپوشان در پاسخ به سؤال دیگری که آیا پرسپولیس می تواند با این شرایط قهرمان شود یا خیر، تأکید کرد: ما صد در صد می توانیم مدعی قهرمانی باشیم. البته اگر استقلال و فولاد لغزش کوچکی داشته باشند و وزارت ورزش نیز نیم نگاهی به ما داشته باشد.

حاتمی در پایان نیز درباره دریافتی اش از باشگاه نیز گفت: من فقط ۲۰درصد از قراردادم را گرفتم و فقط امیدوارم وزارت ورزش تا دیر نشده هرکاری لازم است انجام دهد تا مشکلات برطرف شود و تمرکزمان روی سه بازی باقیمانده باشد.

انتهای پیام / م

ارسال نظر