|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۵۶

شانس قهرمانی پرسپولیس بیش از دیگر مدعیان است

خبرگزاری تسنیم: هافبک تهاجمی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد، شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر بیشتر از دیگر مدعیان است.

پیام صادقیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماز شرایط مالی حاکم بر باشگاه پرسپولیس گلایه کرد و مدعی شد اگر اوضاع سرخپوشان به همین صورت بماند در فصل آینده این تیم را ترک خواهد کرد. مشروح این گفت وگو در زیر می آید:

تسنیم: چرا مقابل نساجی بازی نکردی؟

در تمرین قبل از بازی از ناحیه کشاله ران آسیب دیدم و مربیان صلاح دانستند بازی نکنم تا مصدومیتم تشدید نشود.

تسنیم: بازی و تمرین در چمن مصنوعی ورزشگاه قائمشهر چگونه بود؟

زمین چمن مصنوعی قائمشهر که ما در آن بازی کردیم زمین تا آسمان با زمین چمن ورزشگاه عضدی رشت تفاوت دارد. در واقع چمن قائمشهر مثل چمن طبیعی بود در حالی که زمین عضدی مانند موکت است و بازی کردن در آن به مراتب مشکل تر.

تسنیم: نظرت در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس چیست؟

اگر پول و طلبم را ندهند برخلاف میل باطنی ام از پرسپولیس می روم. تا به امروز هم به خاطر شخص دایی و هوداران پرسپولیس مشکلات را تحمل کرده ام اما اگر اوضاع این طور باقی بماند از پرسپولیس می روم.

تسنیم: مگر قرارداد با باشگاه پرسپولیس قرارداد ۲ ساله نداری؟

قراردادم به گونه ای است که اگر پیشنهاد خارجی داشته باشم در سال دوم می توانم از پرسپولیس جدا شوم. در حال حاضر فقط به ۳ بازی باقی مانده تیم مان و تیم ملی فکر می کنم و تصمیم نهایی ام را بعد از پایان لیگ و مسابقات جام جهانی می گیرم ولی این یک حقیقت است اگر شرایط این طوری بماند سال بعد به بازی در اروپا فکر می کنم.

تسنیم: چقدر امیدواری پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شود؟

واقعاً با وجود بازی هایی که پیش رو داریم و از سوی دیگر بازی های دیگر تیم های مدعی با هم شانس قهرمانی پرسپولیس را بیشتر از سایر مدعیان می دانم.

تسنیم: بعد از شکست تیم ملی ایران مقابل گینه برخی کارشناسان از عملکرد این تیم انتقاد و تاکید کردند با وجود باخت مقابل این تیم آفریقایی هیچ امیدی به نتیجه گیری مقابل تیم هایی مانند نیجریه نداریم. آیا با این نقطه نظر و دیدگاه موافقی؟

واقعاً چه توقعی از تیم ملی داریم، آنهم در شرایطی که مدت هاست بازی تدارکاتی نداشته ایم. از آن گذشته گینه تیم ضعیفی نبود و بازیکنانی داشت که در تیم هایی چون میلان، اشتوتگارت و چند تیم اروپایی دیگر بازی می کنند. من اعتقاد دارم بازی با تیم هایی مانند گینه به سود تیم ملی است و شکست در آنها هیچ ایرادی ندارد. ما خیلی کم بازی تدارکاتی انجام می دهیم، در حالی که دیگر تیم های مطرح آسیا بازی های خوب بسیاری برگزار می کنند و نتیجه اش را هم خواهند گرفت.

تسنیم: پس اعتقاد داری بازی تدارکاتی داشته باشیم در جام جهانی نتیجه خواهیم گرفت؟

ما می توانیم خوب نتیجه بگیریم و حتی به صعود از گروه مان هم خوشبین باشیم، به شرط اینکه با تیم های بزرگ بازی کنیم و بدن مان به بدن بازیکنان بزرگ بخورد. صعودمان سخت است اما این کار در صورت انجام بازی های تدارکاتی خوب و قوی نشدنی هم نیست. در شرایط فعلی من واقعاً به کی روش حق می دهم که از شرایط ناراضی و نگران باشد، چرا که برنامه آماده سازی تیم ملی به خوبی پیگیری نشده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر