|
|
کدخبر: ۱۴۶۲۰۷

افراد دعوت شده سفارشی نیستند

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی بوکس گفت: اگر در برخی اوزان دچار مشکل نبودیم، تحت هیچ عنوان برخی از بوکسورها را به اردو دعوت نمی کردم.

اکبر احدی بعد از دعوت از جاسم دلاوری و علی مظاهری به اردوی تیم ملی بوکس در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: اصلا اینگونه نیست که با سفارش و یا پیشنهاد دیگران کسی را به اردوی تیم ملی دعوت کنم. اگر مشکلی در برخی اوزان نداشتیم، تحت هیچ عنوان برخی از بوکسورها را به اردو دعوت نمی کردم.

وی ادامه داد: دور جدید تمرینات را از ۱۵ فروردین آغاز می کنیم و در ۵ روز نخست هم قطعا مبارزات انتخابی خواهیم داشت. همه حاضرین در اردو باید در این رقابت ها حضور داشته باشند و در پایان تنها ۲۲ نفر در اردو خواهند ماند. با هیچ کسی در این مورد شوخی ندارم و مطمئن باشید اگر کسی از حضور در این مبارزات کوتاهی کند با او برخورد خواهد شد.

سرمربی تیم ملی بوکس عنوان کرد: از فدراسیون خواستم تمرینات تیم را در شهرستانی برپا کند که در ارتفاع باشد تا بتوانیم بهتر نفرات را آماده کنیم. چندین تورنمنت برون مرزی را در دستور کار قرار دادیم تا با اسناد به همین مسابقات بتوانیم بهترین نفرات را برای اعزام به بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی انتخاب کنیم. به هر حال به هیچ وجه نمی خواهیم خودمان و یا فدراسیون را زیر سوال ببریم به همین دلیل بهترین نفرات و آماده ترین ها را به کره خواهیم فرستاد.

انتهای پیام /

ارسال نظر