|
|
کدخبر: ۱۴۶۲۲۲

دقیقاٌ نمی دانم چقدر پول گرفته ام

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که مشکلات مالی بازیکنان این تیم روی عملکرد و ذهن آنها تاثیر منفی می گذارد.

محمد دایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد اردوی یک هفته ای پرسپولیس در ساری گفت: در مجموع اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و به اهداف مان دست پیدا کردیم. برگزاری ۲ بازی دوستانه در چمن مصنوعی هم باعثشد تا با شرایط این گونه زمین ها آشنا شویم.

وی ادامه داد: برد و باخت در بازی های دوستانه مهم نیست. برای کادر فنی مهم این بود که در بازی های دوستانه بتواند به ترکیب اصلی و هماهنگی دست پیدا کند. اصلاً ذات بازی های دوستانه همین است و نباید پیروزی یا شکست در آن تاثیری داشته باشد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی بازیکنان این تیم اظهار داشت: دیگر این مسائل را فراموش کرده ایم اما مشکلات مالی صددرصد روی ذهن بازیکنان و مربیان تاثیر منفی می گذارد اما ما تصمیم گرفتیم تا دیگر در این مورد حرفی نزنیم.

دایی در پاسخ به این پرسش که آیا او هم دچار مشکل مالی شده و چند درصد از قراردادش را از پرسپولیس گرفته است، تاکید کرد: من بیرون از فوتبال هم درآمد دارم و ممکن است مشکلی نداشته باشم اما بازیکنان روی قراردادهایی که امضا کرده اند حساب کرده اند. دقیقاً نمی دانم چقدر پول گرفته ام اما دریافتی من هم مانند دیگران به اندازه ۳۰ درصد از رقم قراردادم بوده است.

وی تصریح کرد: تمام هم و غم ما و بازیکنان این است که در ۳ بازی پایانی نتیجه لازم را بگیریم تا همانطور که هواداران می خواهند به قهرمانی برسیم. هر چند این یک کار سخت است اما مطمئناً شدنی است.

انتهای پیام /

ارسال نظر