|
|
کدخبر: ۱۴۶۳۲۹

خبرگزاری تسنیم: هافبک سوئیسی سرخپوشان مونیخ تاکید کرد اگر پیشنهادی از تیم های دیگر داشته باشد به آنها فکر خواهد کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، ژردان شاقیری، هافبک کناری بایرن مونیخ که در سال ۲۰۱۲ از بازل سوئیس به جمع سرخپوشان مونیخ ملحق شد، در فصل جاری از سوی پپ گواردیولا بیشتر به بازی گرفته شده است، اتفاقی که باعثشده او بیشتر به چشم بیاید. برهمین اساس تیم هایی چون لیورپول، یوونتوس و ناپولی برای جذب این بازیکن سوئیسی ابراز تمایل کرده و خواهان عقد قرارداد با او شده اند.

شاقیری در خصوص اخبار منتشرشده مبنی بر آینده دوران حرفه ای اش گفت: وقتی نام چنین تیم هایی را می شنوید البته که باید به پیشنهادشان توجه کنید ولی این دلیل بر قطعی بودن چیزی نیست. نمی توانم چیزی هم در این رابطه بگویم. در حال حاضر از اینکه در بایرن مونیخ هستم احساس خوبی دارم ولی به عنوان یک بازیکن اگر یکی از باشگاه های بزرگ برای به خدمت گرفتنم ابراز علاقه کند باید به آن پیشنهاد فکر کنم.

وی در ادامه افزود: من حتی شنیدم که بورسیا مونشن گلادباخ هم برای نخستین بار پیشنهاد جذب من را مطرح کرده است ولی اگر می خواهید از صحت این موضوع مطلع شوید باید از باشگاه مونشن گلادباخ سؤال کنید. من چیزی در این مورد نمی توانم بگویم.

هافبک ۲۲ ساله باواریایی ها همچنین در مورد لیگ مورد علاقه اش در اروپا اظهار داشت: به نظر من بوندس لیگای آلمان بهترین لیگ دنیاست ولی به لیگ برتر انگلیس و سری A ایتالیا هم علاقمند هستم. تیم های ایتالیایی هم پیشرفت خوبی داشته اند و بازیکنان خوبی در این تیم ها عضویت دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر