|
|
کدخبر: ۱۴۶۳۹۸

گزارش تمرین امروز استقلال

خبرگزاری تسنیم: مدافع تیم فوتبال استقلال با ماسک در تمرین امروز(یک شنبه) آبی پوشان حاضر شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار روز سه شنبه مقابل الجزیره امارات از ساعت ۱۶:۳۰ امروز(یک شنبه) در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آغاز شد.

* امیرحسین صادقی که در دیدار مقابل الریان قطر از ناحیه بینی مصدوم شده بود، پس از چند روز غیبت از امروز در مراحل آماده سازی تیم فوتبال استقلال شرکت کرد. پیش از آغاز تمرین ۲ رأس گوسفندی که توسط صادقی به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آورده شده بود، قربانی شد. مدافع استقلال اعضای کادر فنی و بازیکنان را دور هم جمع کرد و از آنها خواست خون این قربانی ها را به پای خود بزنند تا چشم نخورند!

* صادقی پس از صحبت با دکتر امین نوروزی با ماسک تمرین کرد تا مجدداً آسیبی به بینی اش وارد نشود.

* دکتر نوروزی در خصوص وضعیت مصدومان تیم استقلال اظهار داشت: امروز از آرش برهانی تست می گیریم اما هنوز وضعیت سیاوش اکبرپور مشخص نیست که به دیدار مقابل الجزیره می رسد یا نه؟ آندرانیک تیموریان نیز همچنان نمی تواند برای استقلال بازی کند.

* سیاوش اکبرپور و آندرانیک تیموریان در تمرین امروز استقلال غایب بودند. سیدمهدی رحمتی و حنیف عمران زاده نیز به دلیل تصادفی که در اتوبان نیایش رخ داده بود در ترافیک گرفتار شده و با ۴۰ دقیقه تأخیر در تمرین حضور یافتند.

* امیر قلعه نویی پیش از آغاز تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرد تا با آنها در خصوص دیدار سه شنبه مقابل الجزیره امارات صحبت کند. سرمربی استقلال در بخشی از صحبت های خود به شاگردانش گفت: لیگ قهرمانان آسیا برای ما از روز سه شنبه آغاز می شود. ما دیگر جای اشتباه نداریم و در دیدار مقابل الجزیره هر چه که در توان دارید، بگذارید. درست است که در ۲ بازی قبلی با غیرت بازی کردید و توپ های تان با بدشانسی تبدیل به گل نشد اما بی دقت هم بودید.

وی افزود: تجربه ام به من می گوید که اگر سه شنبه پیروز شوید می توانید از گروه تان صعود کنید، پس توکل تان به خدا باشد و در زمین تمرکز داشته باشید.

* باد شدیدی به هنگام تمرین می وزید که کار را برای خبرنگاران حاضر در محل تمرین دشوار کرده بود.

* حدود ۲۰ هوادار در تمرین آبی پوشان حضور داشتند که بیشتر صحبت آنها درباره بازی استقلال مقابل الجزیره امارات بود.

* شروع تمرین امروز آبی پوشان گرم کردن زیر نظر حاج قاسم و آقاوسط در ۳ گروه بود. پس از انجام این ۲ بخش ستار همدانی به تشریح چگونگی کارهای تاکتیکی پرداخت و اینکه بازیکنان باید در بخش مرور کارهای تاکتیکی استفاده از فضاهای زمین و فوتبال تحت فشار را انجام دهند.

* آندرانیک تیموریان که روز گذشته به تمرین استقلال آمده و با شوخی هایش حال و هوای بازیکنان را عوض کرده بود امروز نیز در اواسط تمرین به زمین شماره ۲ آمد و با برخی بازیکنان و مربیان استقلال صحبت کرد.

* پژمان نوری همراه فرزندش در تمرین شرکت کرد که باز هم مانند روزهای گذشته بازیکنان استقلال با فرزند او بازی می کردند.

تیم فوتبال استقلال در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف الجزیره امارات می رود. این آخرین دیدار استقلال در سال ۹۲ است.

انتهای پیام /

ارسال نظر