|
|
کدخبر: ۱۴۶۴۴۳

از صحبت های تاج حمایت می کنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت گفت: کارمان برای کسب سهمیه سخت است و به همین دلیل بازی های تدارکاتی خوبی را پشت سر گذاشتیم.

یحیی گل محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسابتدا در خصوص اظهارات امروز تاج رئیس سازمان لیگ اظهار داشت: به نظر من آقای تاج صحبت های بسیار خوبی را مطرح کردند و قطعاً این صحبت های ایشان می تواند به فوتبال ایران از همه لحاظ کمک کند، ما هم به همه صورت از صبحت های تاج حمایت می کنیم تا بتوانیم به فوتبال مان کمک کنیم.

وی افزود: به نظرم صحبت های تاج باید سرلوحه تمام باشگاه ها قرار گیرد و جا دارد از همینجا از رئیس سازمان لیگ بابت این نگاه خوبش به لیگ برتر و فوتبال ایران تشکر کنم.

ایشان خوشبختانه همیشه پیگیر وضعیت فوتبال ما بوده است و در این موقعیتی که فوتبال ما کمی دچار مشکل شده صحبت های تاج نشان داد که ایشان تمهیدات بسیار مثبتی برای فوتبال ایران اندیشیده است که قطعاً در روند رو به رشد فوتبال ما کمک شایانی خواهد کرد. مخصوصاً جهت فوتبال ما را مشخص می کند.

گل محمدی ادامه داد: امیدوارم تمام حرف های تاج اجرایی شود اما در این راه ایشان احتیاج به حمایت همه جانبه اقشار فوتبال دارد تا به هدفش برسد.

گل محمدی در پاسخ به سؤالی که کدام قسمت از صحبت های تاج مورد تأیید شما قرار گرفته، گفت: ایشان در بخش جوانان جذب اسپانسرها بحثهای مالی باشگاه ها بسیار خوب صحبت کردند و اگر تمام مواردی که ایشان اعلام کرده اجرایی شود به نظرم فوتبال ما به سمت فوتبال بسیار پاکی خواهد رفت و ما قطعاً به راه خوبی سوق داده می شویم و آینده فوتبال ما هم تضمین می شود.

گل محمدی در مورد شرایط نفت تهران نیز گفت: همانطور که می دانید ما تعطیلی های زیادی داشتیم و به همین دلیل چهار پنج بازی دوستانه در دستور کاری خود قرار دادیم. ما با تیم های ذوب آهن، راه آهن، داماش و سایپا بازی کردیم و از چهار بازی سه نتیجه برد کسب کردیم و یک بازی هم مساوی شد. خوشبختانه شرایط تیمی ما بسیار خوب است و چهارشنبه هم باید آخرین بازی خودمان را مقابل پرسپولیس در دیداری دوستانه انجام دهیم تا برای بازی های لیگ برتر و بازی حساس مقابل استقلال آماده شویم.

وی در پاسخ سؤالی که آیا بازی با پرسپولیس بابت مصدومیت و برخی مسائل برای شما کمی خطرناک نیست، گفت: من نمی دانم منظور شما بابت این سؤال چیست؟ چرا باید این بازی خطرناک باشد؟ این بازی خطری برای ما ندارد و مشکلی هم برای ما پیش نمی آید. هیچ مصدومی هم نمی دهیم. به نظرم بازی با پرسپولیس می تواند محک خوبی برای ما باشد و قطعاً به ما کمک می کند تا با آمادگی بیشتری کار خود را دنبال کنیم و به مصاف حریفان برویم. ما دنبال این هستیم بهترین استفاده را از بازی با پرسپولیس ببریم.

گل محمدی درباره کسب سهمیه نفت تهران نیز گفت: کار ما خیلی سخت شده اما با تمام وجود تلاش می کنیم. بازی ها بسیار حساس تر شده، امیدوارم که با تمام انرژی و قوت مان به مصاف حریفان برویم تا بتوانیم کسب سهمیه کنیم. خدا را شکر تیم ما شرایط خوبی دارد و بچه ها بسیار با انگیزه اند که این بسیار خوب است آنها در تمرین بسیار سرحال هستند و امیدوارم جزو دو تیم بالای جدول باشیم.

گل محمدی در پایان درباره شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان و وضعیت حال حاضر آن نیز گفت: از چه چیزهایی انتقاد می کنند؟ ما کار سختی در پیش داریم چون باید به یکی از بزرگ ترین رویدادها برویم ما برای اینکه بتوانیم با آمادگی بالایی به این مسابقات برویم باید اردوهای خوبی را برگزار کنیم. قطعاً این اردوها کمک می کند تا آمادگی بیشتری را داشته باشیم. تمام مسئولین باید به تیم ملی کمک کنند تا اردوها را برگزار کنیم. ما باید از آبرو و حیثیت فوتبال ایران در جام جهانی دفاع کنیم و از نام ایران حفاظت کنیم. جام جهانی شوخی بردار نیست کارمان بسیار سخت است امیدوارم بیشتر از اینها برای تیم ملی تلاش کنیم تا برنامه های کی روش بیشتر اجرایی شود چون این به نفع همه فوتبال ماست.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر