|
|
کدخبر: ۱۴۶۵۴۸

هفته بیست وهشتم لالیگا

خبرگزاری تسنیم: با پیروزی خانگی آندلسی ها و باخت خارج از خانه والنسیا، بیست وهشتمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا پیگیری شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای شب دوم از هفته بیست وهشتم لالیگا، شب گذشته(یک شنبه) تیم فوتبال سویا در ورزشگاه رامون سانچس پیسخوان میهمان خود وایادولید را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد.

ایوان راکیتیچ در دقیقه ۲۳ از روی نقطه پنالتی، کوین گامیرو ۲ بار در دقیقه ۴۱ و در دقیقه ۶۵ از روی نقطه پنالتی و دیه گو فیگیراس در دقیقه ۷۵ گل های سویا را به ثمر رساندند و تنها گل وایادولید را هم خاوی گرا در دقیقه ۷۶ به ثمر رساند. سویا با این پیروزی ۴۴ امتیازی شد و جایگاه خود را در رده هفتم جدول تثبیت کرد.

در دیگر بازی شب گذشته والنسیا با یک گل در خانه رئال سوسیه داد تن به شکست داد. ایمانول آگیرتکس در دقیقه ۶۱ تنها گل این بازی را به ثمر رساند. والنسیا با قبول این شکست با ۳۶ امتیاز قبلی خود در رده هشتم جدول باقی ماند.

پرونده هفته بیست وهشتم لالیگا امشب با برگزاری یک دیدار بسته می شود که در آن ویارئال رده ششمی میزبان اتلتیک بیلبائوی رده چهارمی است. در جدول رده بندی رقابت ها رئال مادرید با ۷۰، اتلتیکومادرید با ۶۷ و بارسلونا با ۶۶ امتیاز در رده های اول تا سوم قرار دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر