|
|
کدخبر: ۱۴۶۵۶۲

دعا کنید ۴۸ ساعت آینده برای ما استثنایی باشد!

دبیر کل کمیته ملی المپیک اعتقاد دارد حضور خادم در تیم ملی کشتی آزاد تا بازی های آسیایی ۲۰۱۴ ضروری است.

شاهرخ شهنازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی گفت: آمادگی را در خادم و همکارانش و همین طور انگیزه را در کشتی گیران دیدم. امیدوارم این موضوع تداوم پیدا کند و ما هم حمایت می کنیم. به این صورت پیش برویم در اینچئون امید به مدال بالا می رود.

وی ادامه داد: این مسابقات نمایش قدرت ایران در دنیا بود که کشتی گیران ما نشان دادند بی نظیر هستند. شما دیدید از نظر روحی روانی حضور خادم چقدر موثر بود. برخی کشتی گیران در وقت اول امتیاز می دادند، اما با صحبت های خادم در وقت دوم آنها برمی گشتند. این موضوع را در رقابت ورزشکاران ایران با ترکیه، آمریکا و روسیه دیدیم.

دبیر کل کمیته ملی المپیک با اشاره به اینکه حضور خادم تا بازی های آسیایی برای ما مهم است، تصریح کرد: البته خادم خودش تمایلی برای سرمربیگری نداشت و من در جریان این موضوع هستم. کمیته فنی فدراسیون این مسئولیت را برعهده خادم گذاشت. اگر شرایط به همین صورت پیش برود لازم است حداقل تا بازی های آسیایی باشد. بنا هم در کشتی فرنگی همکاری خوبی دارد.

شهنازی درباره حضور وینگادا که صبح امروز برای مذاکرات نهایی به ایران آمده، عنوان کرد: رسماً هیچ اطلاعیه رسمی از انعقاد قرارداد وینگادا با فدراسیون فوتبال اعلام نشده است. البته ما می دانیم وی به ایران آمده اما هیچ بحثی نشده است. فدراسیون برای ما مرجع اصلی است.

وی در پایان درباره بودجه کمیته ملی المپیک که اعلام کرده بودید ممکن است تا شب عید واریز شود، گفت: هنوز در حال دویدن هستیم. شما هم دعا کنید تا ۴۸ ساعت آینده برای ما ۴۸ ساعت استثنایی باشد. امیدوار هستیم که این بودجه برسد.

انتهای پیام / م

ارسال نظر