|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۱۹

رحمتی بازیکن کوچکی نیست که خرابش کنند

خبرگزاری تسنیم: مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال انتقاد از امیر قلعه نویی را دور از انصاف دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، علیرضا نیکبخت واحدی، مدافع هافبک چپ پای استقلال معتقد است که این تیم همچنان در لیگ قهرمانان آسیا شانس صعود دارد. او همچنین تاکید کرد که هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و از هواداران استقلال خواست که برای بازی با الجزیره به ورزشگاه آزادی بیایند.

نیکبخت که معتقد است سال ۹۲ برای او سال چندان خوبی نبوده است در مورد شرایط فعلی استقلال، انتقادهای صورت گرفته از این تیم و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرنگار تسنیم پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

تسنیم: وضعیت استقلال در آستانه بازی با الجزیره چطور است؟

وضعیت بدی نداریم. این درست که در آسیا ۲ باخت داشته ایم ولی با یک برد مقابل الجزیره تمام حرف و حدیثها به پایان می رسد. ما غیر از این ۲ شکست، امسال نتایج خوبی گرفته ایم ولی گاهی اوقات اسیر اتفاقات فوتبال شده ایم.

تسنیم: در مورد الجزیره چه صحبتی داری؟

تیمی که الشباب را شکست می دهد قطعاً تیم خوبی است. کار استقلال سخت است و فکر می کنم چیزی برای از دست دادن نداریم. با اینکه سبک بازی ما به سرمربی تیم مربوط می شود اما من اعتقاد دارم باید مقابل الجزیره انتحاری بازی کنیم. اگر از الجزیره گل نخوریم قطعاً به این تیم گل خواهیم زد.

تسنیم: نظرت در مورد انتقادهایی که از امیر قلعه نویی صورت گرفته چیست؟

در این مورد قبلاً هم حرف زده ام. او دست تنهاست و باید در چند جبهه بجنگد. زمانی که شرایط استقلال ایده آل بود هیچ کس یک خط هم از قلعه نویی نمی نوشت ولی حالا علیه او طومار می نویسند. من معتقدم این انتقادها دور از انصاف است و کارنامه قلعه نویی در فوتبال ایران روشن است.

تسنیم: در این مدت سیدمهدی رحمتی هم از گزند انتقادات در امان نمانده است…

رحمتی بازیکن کوچکی نیست که خرابش کنند و قبلاً شایستگی های خود را در فوتبال ایران نشان داده است. شاید مهدی ناراحت شود که این حرف ها را می زنم ولی هیچ کس نمی داند که او چند روز قبل از این بازی چه شرایطی داشت. رحمتی دندان درد داشت و از طرفی شب قبل از بازی پسرش در بیمارستان بود. او با مشکلات زیادی در میدان حضور یافت و متاسفانه گلی خورد که باعثانتقاد از او شده است.

تسنیم: چقدر به صعود استقلال از گروه A لیگ قهرمانان امیدوار هستی؟

من به صعود استقلال خوش بین هستم و قبلاً هم چنین شرایط سختی را تجربه کرده ام. بازی چند سال پیش با الاتحاد عربستان را استقلالی ها فراموش نکرده اند و قطعاً به یاد دارند که ما چگونه صعود کردیم. فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی هیچ کس نمی تواند شانس صعود استقلال را از دست رفته ببیند.

تسنیم: سال ۹۲ برای تو چطور بود؟

سال خیلی بدی بود. به غیر از اینکه دوباره پیراهن استقلال را برتن کردم، اتفاق خوبی برایم رخ نداد. من زیاد بازی نکردم و انتظار داشتم شرایطم بهتر شود. فوتبال ایران هم پر از تشنج و حاشیه بود ولی امیدوارم سال ۹۳ که سال اسب است سال خوبی باشد.

تسنیم: چه آرزویی در سال جدید داری؟

خدا را شکر تقریباً به تمام آرزوهایم رسیده ام ولی مهمترین آرزویم این است که با استقلال در سال ۹۳ جام بگیرم. این موضوع برایم خیلی مهم است.

تسنیم: آیا در لیگ قهرمان می شوید؟

مدعی جدی هستیم و چون با فولاد و نفت ۲ رقیب مستقیم مان بازی داریم سرنوشت قهرمانی دست خود ماست.

انتهای پیام /

ارسال نظر