|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۲۸

گفت وگوی نوروزی تسنیم با هافیک تیم ملی ایران

خبرگزاری تسنیم: بازیکن تیم ملی فوتبال ایران آرزوی بازی در چلسی و کار با مورینیو را دارد. او در گفت وگوی نورزوی با خبرگزاری تسنیم از آرزوها و

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، سال ۱۳۹۲ در واپسین روزهای خود قرار دارد و سال جدید با آرزوها و امیدهای جدید در راه است. اشکان دژاگه در مسیر راهیابی ایران به جام جهانی و جام ملت های آسیا از نفرات تاثیرگذار تیم ملی فوتبال بود. دانستن از اینکه دژاگه بعد از سالیان سال زندگی در اروپا چه اندازه با فرهنگ نوروزی ایرانیان آشنایی دارد جذاب است اگر چه اشکان و خانواده اش این سنت ایرانی را در فرسنگ ها دورتر از سرزمین مادری فراموش نکرده اند.

آرزوها و اهداف دژاگه برای سال جدید را در گفت وگوی نوروزی این بازیکن باخبرگزاری تسنیمدر زیر می خوانید.

تسنیم: با مراسم مربوط به عید نوروز و سفره هفت سین چقدر آشنایی داری؟

اگر وقت باشد همیشه عید را با پدر، مادر و همسرم جشن می گیریم اما بخاطر تمرین ها و مسابقات همیشه این امکان برایم نیست. بخصوص اکنون که در انگلیس هستم کمتر می شود خانواده ام را ببینم. زمانی که کودک بودم هر سال با همدیگر عید را جشن می گرفتیم.

تسنیم: جام جهانی در پیش است چه آرزوی فوتبالی در سال ۹۳ داری؟

انشاالله بتوانیم بازی های خوبی انجام دهیم و امتیازهایی بگیریم که بتوانیم به مرحله بعد برویم، این اتفاق خوبی برای تیم ملی و مردم ایران است. سعی خودمان را می کنیم و انشاالله بتوانیم با کمک تماشاگران بازی های خوبی انجام دهیم.

تسنیم: خاطرات تلخ و شیرینت از سال ۹۲ چه بود؟

بدترین خاطره من مصدومیتم بود که شدیدترین مصدومیت دوران بازی ام محسوب می شد. در همین سال صاحب فرزند شدم که این اتفاق خیلی آدم را خوشحال می کند و انشاالله سال آینده همه مردم و فامیل هایم صحیح و سالم باشند.

تسنیم: پیامی برای مردم به مناسب سال?

آرزو می کنم همه مردم ایران همیشه خوب باشند و انشاالله سال بعد برایشان بهتر از امسال باشد و به همه آنها سلام می رسانم، انشاالله سال خوبی داشته باشند.

تسنیم: نظرت در مورد سه دیدار ایران در جام جهانی چیست؟ عده ای معتقدند مهم ترین دیدار بازی با نیجریه است.

هر سه بازی مهم است اما بازی با نیجریه برای اینکه بازی اول گروه است بسیار مهم است که خوب شروع کنیم چراکه اگر سه امتیاز را بگیریم برای تیم خوب می شود. سعی مان را می کنیم هنوز چند بازی دوستانه داریم که باید صددرصد در آنها دقت کنیم و ببینیم چه می شود.

تسنیم: تیمی هست که آرزو داشته باشی در دوران عمر فوتبالی خود در آن بازی کنی؟

تیم های زیادی است به ویژه در لیگ برتر انگلستان. اکنون در فولام حضور دارم و راضی هستم. الان موقعیت بدی با فولام داریم و همه تلاشم را می کنم تا در لیگ برتر بمانیم چراکه تیم خوبی داریم.

تسنیم: نگفتی آرزوی بازی در کدام تیم را داری؟

چلسی برایم تیم خیلی جالبی است و بخصوص با مورینیو که مربی خیلی بزرگی است.

در ادامه فیلم گفت و گوی نوروزیخبرگزاری تسنیمبا اشکان دژاگه را مشاهده کنید:

انتهای پیام /

ارسال نظر