|
|
کدخبر: ۱۴۶۸۲۴

خبرگزاری تسنیم: مدافع استقلال گفت: چرا سال گذشته پیشکسوتان از استقلال انتقاد نمی کردند ولی امسال اذیت مان می کنند؟

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، حنیف عمران زاده در نشست پیش از دیدار استقلال - الجزیره امارات گفت: بازی فردا برای ما حکم فینال را دارد. الجزیره در دو دیدار گذشته اش به پیروزی رسیده اما در سوی دیگر ما بدشانسی آوردیم و باید مقابل الشباب عربستان و الریان قطر پیروز می شدیم و روی اتفاقات فوتبال گل خوردیم.

وی افزود: در دو دیدار گذشته ۷،۸ موقعیت گل به دست آوردیم که ۵ موقعیت بالای ۸۰ درصد بود. انتقاداتی که این روزها به مهدی رحمتی می شود بی انصافی است. او زحمت زیادی برای تیم ملی و استقلال کشیده و برای ما پنالتی های زیادی گرفته است. اکنون بحثاستقلال است و انتقادات زیادی به ما می شود. اگر ما تیم سال گذشته را داشتیم از انتقادات ناراحت نمی شدیم اما ببینید چه بازیکنانی پیش از آغاز این فصل از استقلال جدا شدند.

مدافع استقلال با ناراحتی از برخی انتقادها ادامه داد: در میانه های این فصل بازیکنان از خط میانه ما جدا شدند. بازیکنانی چون فرهاد مجیدی، جواد نکونام و پژمان منتظری که اگر آنها را خط وسط تیم در نظر بگیریم دیگر در تیم ما حضور ندارند.

عمران زاده تصریح کرد: اکنون چیزی را می خواهم بگویم که شاید در تمرینات آن را به شوخی می گفتیم اما یک واقعیت است که هاشم بیک زاده می آید، خسروی حیدری می رود و یا برعکس. سال گذشته به همراه قلعه نویی به جمع ۴ تیم برتر آسیا رفتیم که چنین نتایجی را نیز قلعه نویی با سپاهان کسب کرده بود ولی نمی دانم چرا به او انتقاد می شود. چرا سال گذشته پیشکسوتان از استقلال انتقاد نمی کردند ولی امسال اذیت مان می کنند؟ ما در این فصل با مشکلات مالی و مصدومیت بازیکنان روبرو بودیم، با این وجود دلخوشی ما هواداران استقلال هستند و با توجه به نزدیک شدن به سال جدید امیدوارم عیدی خوبی به آنها بدهیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا استقلال فردا می تواند با شکست تیم صدرنشین گروه خود هوادارانش را از نگرانی خارج کند، گفت: هواداران حق دارند که نگران باشند. آنها یار دوازدهم تیم هستند. اما امسال اصلا از ما حمایت نکردند. سال گذشته در نخستین دیدار ما در لیگ قهرمانان آسیا و در بازی با العین امارات ۷۵ هزار نفر برای حمایت از ما به ورزشگاه آمدند اما در بازی با الشباب به زور تعدادشان به ۱۸ هزار نفر می رسید. اگر آنها حضور داشته باشند به ما روحیه می دهند. از هواداران خواهش می کنم فردا تا دقیقه ۹۰ ما را تشویق و دعا کنند چون امسال در حق ما خیلی اجحاف شده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر