|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۰۴

خبرگزاری تسنیم: سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ پاسخ انتقادات اخیر رئیس افتخاری باواریایی ها را داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا واکنش خونسردانه ای به انتقاد تند اخیر فرانتس بکن باوئر نشان داد و اعلام کرد برای رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ احترام قائل است.

بکن باوئر ۶۸ ساله چند روز پیش ادعا کرد پپ گواردیولا در حال بردن بایرن مونیخ به سمتی است که بازی های این تیم مانند بازی های بارسلونایی که هدایت آن را بر عهده داشت، غیرقابل تماشا شود. پپ گواردیولا که پیش از این هم ثابت کرده بود شخصیت انعطاف پذیری برای شنیدن انتقادات دارد، این بار نیز ترجیح داد جو تیمش را آرام نگه دارد.

گواردیولا در اظهارنظری کنایه آمیز، ادعای بکن باوئر ۶۸ ساله را اینگونه پاسخ داد: فرانتس یک اسطوره است. او اسطوره بایرن مونیخ است. من برای نظر وی بی نهایت احترام قائلم اما باید بگویم که دارم تمام تلاشم را برای بایرن مونیخ انجام می دهم و همان کاری را که در بارسلونا انجام دادم، اینجا هم تکرار خواهم کرد. من همیشه چنین نظراتی را پذیرفته ام.

بایرن مونیخ به لطف همان شیوه ای که بکن باوئر مدعی شده است بازی باواریایی ها را غیرقابل تماشا می کند، با حاشیه امنیتی ۲۳ امتیازی به صدر جدول رده بندی بوندس لیگا تکیه زده است و با کسب ۴ امتیاز دیگر از ۲ بازی بعدی خود، سریع ترین قهرمانی تاریخ بوندس لیگا را به نام خود ثبت خواهد کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر