|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۷۰

گودرزی در گفتگوی اختصاصی با باشگاه خبرنگاران:

وزیر ورزش و جوانان گفت: طبق قرارداد در چهار نقطه از کشور چهار دهکده ورزشی تاسیس می گردد و همچنین مرمت و بازسازی استادیوم آزادی و ساخت مجموعه چهل هزار نفری آزادی برای بانوان در نظر گرفته شده است.

محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در خصوص قرارداد با کشور چینی بهخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: باید گفت این قرارداد در گذشته هم بوده ولی نتیجه ای در برنداشته است و امروز ما در حال ادامه و پیگیری مجدد این قرارداد هستیم.

وی در ادامه افزود: براساس این قرارداد قرار است از منبع " فاین آنس " استفاده شود و رقمی بالغ بر ۵۰۰ میلیون یورو به عنوان سقف قرارداد تعیین شده است.

گودرزی ادامه داد: بطور قطع قرار است پس از انعقاد قرارداد، همکاریهایی ما بین کشورمان و کشور چین صورت گیرد و امیدوارم توام با توسعه زیرساختهای ورزشی کشورمان باشد.

وزیر ورزش جوانان به طرحهای مندرج در قرارداد اشاره و عنوان کرد: طبق قرارداد در چهار نقطه از کشور چهار دهکده ورزشی تاسیس می گردد و همچنین مرمت و بازسازی استادیوم آزادی و ساخت مجموعه چهل هزار نفری آزادی برای بانوان در نظر گرفته شده است و بطور قطع امیدواریم شروع خوبی برای توسعه زیرساختهای ورزش کشور باشد.

وی سپس در مورد مکان تاسیس دهکده ها هم تاکید کرد: بطور حتم برحسب ضرورت قرار است در مکان های پیش بینی شده این دهکده ها احداثشود.

گودرزی در مورد نقش جهان اصفهان بیان کرد: بطور حتم ورزشگاه " نقش جهان اصفهان " هم جزئی از پروژه ها است که از قرارداد فاین آنس اعتبارش تامین می شود.

وزیر ورزش و جوانان در مورد تابلوی اهدا شده از سوی طرف قرارداد چین اظهار کرد: این تابلو بطور قطع معرف صنایع کشور چین است و تحویل موزه ورزش کشور می شود و باز هم می گویم امیدوارم عقد این قرارداد فتح بابی در جهت شروع همکاریها و توسعه زیرساختهای ورزشی کشورمان باشد.

وی با اشاره به قهرمانی تیم کشتی آزاد در مسابقات جام جهانی آمریکا تصریح کرد: من هم به نوبه خود این پیروزی را تبریک عرض می کنم، البته باید گفت برای استقبال عزیزان به فرودگاه می رویم، این قهرمانی هدیه خوبی به ملت ایران بود و کار بزرگی انجام شد.

گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم شاهد موفقیت بیشتر سایر ورزشکاران ایرانی در رشته های مختلف باشیم و سال ۹۳ هم برای کشورمان و ملت ایران به لحاظ بین المللی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی سالی پر از موفقیت و کامیابی باشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر