|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۸۳

با مشخص شدن تیم های برتر؛

هفته دوم مسابقات لیگ آبهای آرام آقایان بعدازظهر دیروز ۲۵ اسفندماه در دریاچه آزادی تهران برگزار شد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، رقابت های لیگ آبهای آرام کشورمان با حضور باشگاه های پاس قوامین مرزبانی ناجا، مقاومت، ملوان، هیات نوشهر، هیات همدان، هیات کرمانشاه و هیات خوزستان در ۷ ماده برگزار می شود. دریاچه آزادی روز گذشته ۲۵ اسفندماه میزبان هفته دوم این رقابت ها بود. در مسابقات این هفته ورزشکاران در مواد کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر، کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر، کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر، کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر، کایاک یکنفره ۲۰۰ متر، کانوی یکنفره ۲۰۰ متر و کایاک دونفره ۲۰۰ متر برگزار شد.

در کایاک یکفنره ۱۰۰۰ متر فرزین اسدی از پاس قوامین مرزبانی ناجا، افشین شعبانی از مقاومت و محمدطاهر افشار از هیات کرمانشاه در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر شاهو ناصری از پاس قوامین مرزبانی ناجا، علی باجلان از مقاومت و سامان بقایی از هیات نوشهر جایگاه اول تا سوم را بدست آوردند.

در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر فرزین اسدی و سعید فضل اولی از پاس قوامین مرزبانی ناجا اول، افشین شعبانی و امین بوداغی از مقاومت دوم و جواد مومنی و صادق زمانی از ملوان سوم شدند.

در کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر محسن سعادتخواه و علی اجاقی از پاس قوامین مرزبانی ناجا مقام اول، علی باجلان و عادل مجللی از مقاومت مقام دوم و صادق درویش و سروش رضویان مقام سوم را از آن خود کردند.

در کایاک یکنفره ۲۰۰ متر سعید فضل اولی از پاس قوامین مرزبانی ناجا، امین بوداغی از مقاومت و حامد محمدی از ملوان اول تا سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر عادل مجللی از مقاومت اول، کیا اسکندانی از پاس قوامین مرزبانی ناجا دوم و سروش رضویان از ملوان سوم شدند.

در کایاک دونفره ۲۰۰ متر سعید فضل اولی و علی شاهرخی از پاس قوامین مرزبانی ناجا در رده نخست، افشین شعبانی و امین بوداغی از مقاومت در رده دوم و محمدرضا فرخیان و ابراهیم دیلمی از خوزستان در رده سوم قرار گرفتند.

بدین ترتیب در پایان هفته دوم رقابت ها باشگاه پاس قوامین مرزبانی ناجا با ۵۴ امتیاز در رده نخست قرار گرفت، مقاومت با ۴۶ امتیاز دوم شد و ملوان با ۳۴ امتیاز جایگاه سوم را بدست آورد.
انتهای پیام /

ارسال نظر