|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۸۸

حریفان ما قدرتمند هستند اما صعود می کنیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تاکید کرد اگر تیمش مقابل العین به هر دلیلی نتیجه نگیرد دنیا برای این تیم به اتمام نخواهد رسید.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، تونی اولیویرا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و العین امارات در خصوص حریف اماراتی تیمش گفت: با توجه به عملکردی که از تیم العین در بازی مقابل لخویا دیدم این تیم بسیار پرقدرت است و کار ما برای مصاف با این تیم بسیار دشوار خواهد بود. العین و لخویا ۲ تیم قدرتمند گروه ما هستند و بازیکنان خارجی بسیار خوبی دارند اما ما تلاش می کنیم یک بازی ایده آل ارائه و همچون بازی با لخویا تاکتیک های خود را در زمین اجرا کنیم.

سرمربی پرتغالی تراکتورسازان در ادامه افزود: تفاوت تراکتورسازی و تیم های دیگر این گروه در آن است که حریفان ما از بازیکنان خارجی استفاده می کنند ولی تراکتورسازی حتی یک بازیکن خارجی ندارد. با این وجود ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا برنده بازی مقابل العین باشیم. اگر برنده این بازی شویم قطعاً خوشحال خواهیم شد ولی اگر به هر دلیلی نتیجه لازم را کسب نکنیم برنامه تیم تغییر نخواهد یافت، چراکه دنیا به اتمام نرسیده و هنوز دیدارهای دور برگشت باقی مانده است.

وی در خصوص بازیکنان خارجی خوب تیم العین گفت: درست است که تیم من بازیکن خوب خارجی ندارد ولی کیفیت بازیکنان ایرانی تیم من از آنها کمتر نیست و قطعاً برای کسب نتیجه مقابل العین بازی می کنیم، چراکه می خواهیم مقابل این بازیکنان قدرتمند نتیجه را کسب کنیم.

تونی اولیویرا خاطر نشان کرد: درست است تیم های قدرتمندی در این گروه حضور دارند و تیم های لخویا و العین از شانس زیادی برای صعود برخوردارند ولی یکی از جایگاه های صعود قطعاً برای تیم تراکتورسازی است و ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا از این موقعیت استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با تاکید براینکه تیمش با هدف پیروزی به مصاف العین می رود، افزود: در بازی های خانگی کسب امتیاز بسیار آسان تر خواهد بود و ما این شانس را داریم که در ۲ بازی خانگی دیگر به میدان خواهیم رفت. ما می توانیم برای کسب نتیجه در این بازی ها امیدوار باشیم.

دیدار العین امارات - تراکتورسازی ایران در چارچوب هفته سوم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا فردا شب(سه شنبه) در ورزشگاه خانگی باشگاه اماراتی برگزار می شود. این دیدار از گروه C رقابت های لیگ قهرمانان انجام خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر