|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۹۴

ناگفته های مدیرعامل سابق پرسپولیس و ۲ چهره استقلالی در پارازیت

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: تنها گناه من خدمت صادقانه بود، البته خطا داشتم.

به گزارشخبرگزاری فارس، محمد رویانیان، علی موسوی و حسن روشن سه چهره ورزشی برنامه پارازیت شبکه خبر بودند و داود عابدی مجری این برنامه با آنها درباره ناگفته هایشان از فوتبال در سال ۹۲ صحبت کرده است.

بخشی از صحبت های رویانیان در این برنامه به این شرح است: آرزو می کنم که سال ۹۳ فوتبال ایران عاری از حاشیه ها و ابهامات باشد.

وی در مورد اینکه در فوتبال اذیت شد، گفت: اذیت شدم!؟ از زمین و هوا من را زدند و حتی فرصت دفاع کردن هم به من ندادند. هجمه های شدیدی هم به من شد. تنها گناه من کار کردن و خدمت صادقانه بود. کارهایی که من در پرسپولیس کردم همگی ثبت شده و با رفتنم تغییر نمی کند. کارهایی مثل تاسیس شرکت پیشکسوتان پرسپولیس یا شرکت اقتصادی دیگر که خصوصی است و اکنون وجود دارد و با رفتن رویانیان هم به کارش ادامه می دهد. اما متاسفم برخی از این برنامه هایم دستخوش تغییر شده است.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: مثلا می خواهند دانشگاه پرسپولیس را تعطیل کنند چون می گویند از نظر مالی توانایی اداره آن را ندارند. این در حالی است که این دانشگاه می توانست نخبگان پرسپولیس را تربیت کند و کسانی را تربیت کند که در عرصه دانش افزایی به پرسپولیس کمک کنند و می توانست یک برند شود.

رویانیان در مورد اینکه انتقاداتی از او می شود و هجمه هایی علیه او می شود، گفت: هر جا که لازم باشد و سؤالی پرسیده شود پاسخ سوالات را می دهم. من در آخر سال ۹۲ به جرات می گویم خطایی نکردم و هدفم فقط خدمت بوده و تنها صادقانه خدمت کرده ام و البته خطا هم داشته ام اما با هیچ خبرنگاری لابی نکردم و با هیچ کمیته ای در ارتباط نبودم و از رانت هیچکسی استفاده نکردم و پاسخ همه چیز را هم می دهم و مبرا از هر گونه اتهامی هستم.

به گزارش فارس برنامه پارازیت روز جمعه اول فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکه خبر پخش خواهد شد و در این برنامه حسن روشن و علی موسوی دو چهره استقلالی هم حرف های جنجالی را بیان کردند.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر